Nowość! Prysznic w wannie – natryski przesuwne Metis i Talia

  Kabina prysznicowa czy wanna? To jeden z głównych dylematów podczas urządzania czy remontu łazienki, szczególnie jeśli jej metraż nie jest zbyt duży. Najlepszym kompromisem jest zamontowanie zestawu natryskowego np. Metis lub Talia w wannie i osłonięcie jej parawanem. Dzięki temu w jednym miejscu, w zależności od nastroju czy czasu, można wziąć szybki prysznic, jak i długą, relaksującą kąpiel.

  Kabina zajmuje mniej miejsca w łazience oraz pozwala na znaczną oszczędność czasu i wody. Jej funkcjonalność doceniamy zwłaszcza latem, kiedy możemy się szybko ochłodzić pod orzeźwiającym strumieniem wody. Jednak kto nie lubi czasem poleżeć w wannie wśród aromatycznych olejków i świec. Z długich kąpieli najchętniej korzystamy w okresie jesiennym i zimowym, rekompensując sobie nieprzychylną aurę za oknem. Niestety w łazienkach o przeciętnym metrażu nie możemy zamontować zarówno kabiny, jak i wanny. Funkcjonalnym rozwiązaniem w niewielkich pomieszczeniach jest wanna obudowana parawanem nawannowym. Jeśli wyposażymy ją w zestaw natryskowy będzie pełnić także rolę kabiny prysznicowej. Warto wybrać natrysk przesuwny, który można łatwo dostosować do potrzeb kilku użytkowników np. Metis lub Talia, nowości w ofercie Grupy Armatura.

  Natryski na miarę potrzeb
  Metis i Talia sprawdzą się zamontowane zarówno w kabinach prysznicowych, jak i przy wannach osłoniętych parawanem. Ergonomiczne kształty rączek i wielofunkcyjne słuchawki podnoszą komfort korzystania z natrysków. Zestaw Metis posiada jednostrumieniową rączkę natryskową, natomiast Talia trójstopniową regulację natężenia przepływu wody. Do wyboru mamy strumień tradycyjny, masujący lub mgiełkę. Ponadto łatwa regulacja wysokości natrysku umożliwia bezproblemowe korzystanie z prysznica osobom o różnym wzroście.
  Zestawy natryskowe Metis i Talia Grupy Armatura charakteryzują się subtelnym wzornictwem i prostą formą. Dzięki delikatnym kształtom wkomponują się w aranżację każdej łazienki, zarówno nowoczesnej jak i klasycznej.

  Natrysk przesuwny Metis – cena ok. 166 zł brutto.
  Natrysk przesuwny Talia – cena ok. 178 zł brutto.

  Producent: Grupa Armatura
  www.grupa-armatura.pl

  Grupa Armatura jest wiodącym polskim producentem baterii, zaworów i grzejników aluminiowych. Główną ofertę firmy stanowi szeroka gama baterii łazienkowych i kuchennych oraz natrysków, Uzupełnieniem oferty są zawory, oraz grzejniki aluminiowe wraz
  z elementami montażowymi.
  Wysoka klasa produktów i świadczonych usług jest nadrzędną wartością charakteryzującą firmę.
  W celu zapewnienia komfortu klientom, Grupa Armatura posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną, obejmującą hurtownie instalacyjno-sanitarne, hipermarkety budowlane oraz sklepy patronackie.
  Klienci mają zagwarantowany serwis gwarancyjny – 48 godzin, do dyspozycji Klientów jest bezpłatna infolinia. Działania zgodne z normą PN-ISO 9001 oraz nowoczesne rozwiązania w postaci serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych dają poczucie satysfakcji nawet najbardziej wymagającym klientom.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj