Niezwykły pokaz mody na warszawskim lotnisku Okęcie – premiera najnowszej kolekcji marki Simple.

  fot. akpa pokaz mody simple 17

  110 metrów częściowo ruchomego wybiegu. Znamienite polskie gwiazdy i prawie czterdzieści najlepszych polskich modelek. Takiego pokazu mody jeszcze nie było!Wczoraj na lotnisku Chopina w Warszawie, w niedostępnej jeszcze dla podróżnych części terminalu, odbył się wyjątkowy pokaz najnowszej kolekcji marki Simple. Partnerem pokazu była Cisowianka Perlage, po raz pierwszy zaprezentowana w nowej, niezwykle eleganckiej szklanej butelce.

  Zaprezentowana kolekcja Simple Creative Products na nadchodzący sezon jesień-zima 2011/2012 jest dziełem projektantki Lidii Kality. Zachwycające stroje prezentowało aż 36 modelek, a niezwykły pokaz oglądało pół tysiąca specjalnie na tę okazję zaproszonych gości. Wśród nich nie mogło zabraknąć gwiazd polskiego showbiznesu, które chętnie pokazują się w kreacjach z logiem polskiej marki. W pierwszym rzędzie zasiedli m.in. Agnieszka Maciąg, Ewa Gawryluk, Lidia Popiel, Paulina Sykut, Lidia Kopania, Dorota Gardias, Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Agnieszka Popielewicz, Anna Piszczałka, Maja Hirsch i Justyna Steczkowska.

  Nietypowy pokaz mody odbył się w jeszcze niedostępnej dla pasażerów części Terminalu A. Modelki prezentowały kolekcję spacerując po najdłuższym w Polsce, bo aż 110-metrowym wybiegu, którego częścią były ruchome chodniki. Po raz pierwszy w Polsce zorganizowano pokaz w terminalu lotniczym.

  To już kolejny raz, kiedy Cisowianka Perlage staje się partnerem wydarzeń związanych ze światem mody. Niedawno towarzyszyła otwarciu butiku Paprocki & Brzozowski, a chwilę potem była głównym partnerem pokazu najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. To dowód na to jak doskonale Cisowianka Perlage pasuje do sytuacji, gdzie króluje styl i elegancja. Na wczorajszym pokazie po raz pierwszy goście mogli spróbować Cisowianki Perlage w nowej odsłonie – w szklanych, eleganckich butelkach.

  ___________________

  SIMPLE CREATIVE PRODUCTS to ekskluzywna marka modowa dostępna na polskim rynku od 1993r., stworzona przez projektantki Lidię Kalitę i Maję Palmę. Już od 18 lat w swoich kolekcjach w unikalny sposób łączy klasyczną elegancję i prostotę, jednocześnie wyznaczając odważne trendy w modzie i nową jakość w sprzedaży ubrań w Polsce. Propozycje SIMPLE CREATIVE PRODUCTS skierowane są do nowoczesnych i odważnych kobiet, ceniących wysoką jakość, funkcjonalność oraz niepowtarzalność stylu.