Lexus Fashion Show Wrocław cz.1

  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wGVHmyD3_4g[/youtube]

  Wyrafinowana kobiecość na sezon 2012 w wydaniu Agnieszki Światły

  Moda jest zjawiskiem wszechobecnym, a nawet wszechogarniającym wszystkie dziedziny naszego życia. Postrzegana z punktu widzenia kobiety jest sposobem wyrazu osobowości, zabawy wizerunkiem. A jak stosują się do mody Panowie? Czy lubią mieć coś modnego? Czy są obszary, w których moda jest dla nich ważna? Otóż jest jedna dziedzina, w której mężczyzna zwraca uwagę na materiały, wykonanie, kształt linii, rozmieszczenie, funkcjonalność.. jest to motoryzacja.

  Na salonach pojawił się nowy model marki Lexus CT200h, czyli samochód kompaktowy z napędem w pełni hybrydowym. Posiadający zarówno silnik elektryczny, jak i spalinowy co oznacza, że oszczędzamy paliwo jednocześnie będąc eko! Lexus to też wygoda, genialne rozwiązanie w postaci fotela z podparciem bocznym i lędźwiowym. Poza tym pojemny bagażnik, który pomieści wszystkie zakupy i Remote Touch, sterownik komputerowy, którym zarządzamy przy pomocy kursora.

  Podczas prezentacji nowego modelu zgromadzeni goście mogli również podziwiać najnowszą kolekcję Agnieszki Światły na sezon wiosna – lato 2012. Premierowy pokaz najpiękniejszych krojów, materiałów i debiut nowego modelu luksusowego auta w jednym miejscu przykuł uwagę nie jednego konesera wyrafinowanego piękna. I nie mowa tu tylko o kształtnym Lexusie, ale przede wszystkim o pięknych kobietach, które mogliśmy podziwiać w trakcie pokazu. Prezentację CT200h otworzył ambasador marki Lexus – Paweł Małaszyński.

  Po kilku słowach wprowadzających, podzieleniu się doświadczeniami z cyklu: jak lexus spisuje się na lekkich i trudniejszych trasach rozpoczął się pokaz nowej kolekcji Agnieszki Światły. Modelki poruszały się wokół CT 200h prezentując kreacje, zwiewne materiały i oryginalne kroje. Za oprawę muzyczną pokazu odpowiadała Grupa 13. Po pokazie, w trakcie trwania after party każdy mógł wsiąść do Lexusa i poczuć się wyjątkowo. Odbywały się też liczne rozmowy kuluarowe, można było osobiście porozmawiać z projektantką na temat najnowszej kolekcji, zadać pytanie zespołowi The Black Drops lub zapytać Pawła Małaszyńskiego, dlaczego zagrał w filmie „Ciacho”??!!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj