Podziękuj Tacie z Dove Men+Care

  DOVE MEN1Pierwsza jazda na rowerze, pierwsza gra w piłkę, a nawet pierwsze piwo – we wspomnieniach najważniejszych chwil naszego życia zawsze był z nami tata. To on nas kształtował, otaczał opieką i wprowadzał w nieznany, męski świat. 23 czerwca, w Dzień Ojca, pokażmy, że troszczymy się o niego tak samo, jak on dba o nas i podarujmy mu drobiazg, który zatroszczy się o jego skórę. Żel pod prysznic i antyperspirant Dove Men+Care, stworzone specjalnie dla mężczyzn, będą miłą i praktyczną niespodzianką.

  Kosmetyki Dove Men+Care zostały stworzone z myślą o wyjątkowych potrzebach męskiej skóry. Odświeżające żele pod prysznic i działające do 48 godzin antyperspiranty Dove Men+Care to prosta metoda, by każdy mężczyzna poczuł się naprawdę komfortowo we własnej skórze. Żele o przyjemnych, męskich zapachach to idealna propozycja zarówno na poranny prysznic, jak i szybkie odświeżenie po męczącym dniu. Antyperspiranty natomiast zapewniają bezkompromisową ochronę przed potem i brzydkim zapachem w najbardziej wymagających sytuacjach nawet do 48H.

  Produkty Dove Men+Care są łagodne dla skóry, a świeże i wyraziste zapachy (m.in. CLEAN COMFORT, AQUA IMPACT, EXTRA FRESH) sprawią, że ojcowie będą gotowi do podejmowania kolejnych męskich wyzwań.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj