Długi weekend czerwcowy w Hotelu Klimek SPA****

  Wyjazd z przyjaciółmi do Hotelu Klimek SPA**** na długi weekend czerwcowy to pomysł na towarzyski wypoczynek w malowniczym Beskidzie Sądeckim.

  Propozycja Hotelu Klimek SPA**** na długi weekend od 23 do 26 czerwca to połączenie kuracji relaksującej i wspólnej zabawy. Podczas wizyty w hotelu nie zabraknie okazji do rozmów przy śniadaniach i obiadokolacjach, odpoczynku dla ciała i ducha oraz wspólnej zabawy. Specjalnie dla Gości przygotowano dwa programy: rekreacyjno – turystyczny oraz rozrywkowy.

  W trakcie trzydniowego pobytu w hotelu Goście skorzystają z centrum rekreacji oraz wellness & SPA. Codzienna poranna gimnastyka w basenie oraz turniej piłki wodnej znacznie poprawią kondycję fizyczną, dostarczając przy tym wiele zabawy. Zaś relaksujący seans połączony z muzykoterapią w grocie solnej znacząco wspomoże relaks i wypoczynek. Do codziennej dyspozycji Gości będzie również basen z kaskadami i hydromasażem, gejzer powietrzny, zjeżdżalnia, brodziki dla dzieci, jacuzzi, bicze wodne, aromaterapia, sauna (fińska, na podczerwień IR, parowa) oraz siłownia.

  Poznanie walorów turystycznych malowniczego Beskidu Sadeckiego oraz aktywny wypoczynek zapewni zorganizowana piesza wycieczka do ruin zamku Starostów Muszyńskich. Dla zainteresowanych hotel może również zorganizować nordic walking z instruktorem oraz zielony kulig doliną potoku Szczawnik.

  Bogatą ofertę rekreacyjno – turystyczną uzupełnia program rozrywkowy. Hotelowi Goście będą mieli okazję do wspólnej zabawy podczas dyskoteki oraz wieczorku tanecznego. Istnieje również możliwość rozpalenia grilla w ogrodzie oraz zorganizowania biesiady regionalnej z muzyką góralską.

  Koszt trzydniowego pobytu dla 2 osób w pokoju dwuosobowym wynosi 1200 zł.

  Hotel Klimek SPA_sauna_.jpg (815 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj