Eddie Borgo – najlepszym projektantem 2011 roku

  Światowej sławy designer Eddie Borgo, którego biżuteria dostępna jest w Polsce w showroomie i sklepie Cocktail’me, podczas poniedziałkowej gali CFDA Fashion Awards – Show otrzymał nagrodę ufundowaną przez firmę Swarovski dla najlepszego projektanta biżuterii, w kategorii Accessory Design. Eddie Borgo pokonał pozostałych nominowanych: Alejandro Ingelmo, Jasona Wu i Pamelę Love.

  Nagroda Swarovskiego w kategorii Accessory Design przyznawana jest amerykańskim projektantom, których wiosenno-letnia kolekcja ukazała ich wielki, designerski talent. Wyróżnienie przyznawane jest w celu wsparcia i docenienia kreatywności nowego pokolenia amerykańskich designerów. Warunkiem koniecznym udziału w konkursie CFDA jest prowadzenie działalności biznesowej w Stanach Zjednoczonych.

  „To duży sukces, że jeden z naszych projektantów – Eddie Borgo został uznany najlepszym designerem 2011 roku. Celem Cocktail’me jest oferowanie biżuterii utrzymanej w najnowszych, światowych trendach. Nagroda dla Eddiego Borgo jest najlepszym dowodem na to, że cel ten realizujemy” – powiedziała Joanna Górna, współwłaścicielka Cocktail’me.

  Eddie Borgo to 32-letni designer z Nowego Yorku, z zaledwie 3-letnim doświadczeniem w projektowaniu biżuterii. Jest największym odkryciem ostatnich lat. W swojej karierze współpracował już z takimi nazwiskami, jak: Marchesa, Proenza Schouler czy Joseph Altuzarra, projektując dla nich biżuterię do pokazów. Jego talent po raz kolejny doceniony został przez CFDA.

  Biżuteria Eddiego Borgo dostępna jest w showroomie i sklepie internetowym Cocktail’me. Zachwyca, zniewala, szokuje i przyciąga spojrzenia. Jest wyraźna, ciężka, obfita, a czasami „wystrzałowa”.

  Jej ceny wahają się od 590 zł do 920 zł.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj