Oprogramowanie do tablic interaktywnych – Ediba Interaktywna.

  Zajęcia z użyciem tablicy interaktywnej to często duży stres dla nauczyciela, a później ciągła praca w celu przygotowania interesujących zajęć. Żmudne poszukiwanie materiałów, dostosowywanie ich do potrzeb i programu nauczania sprawia, że wielu tablic w szkołach i przedszkolach nie wykorzystuje się w należytym stopniu. Rozwiązaniem tych problemów jest Ediba Interaktywna – unikalne oprogramowanie, które nie tylko dostarcza gotowy zbiór zadań do wykorzystania z tablicą interaktywną – ale także jest stale rozwijane o kolejne elementy dostępne dla prenumeratorów na stronie internetowej www.edibainteraktywna.pl po zalogowaniu. Kilkanaście bezpłatnych ćwiczeń dostępnych jest z poziomu przeglądarki internetowej.
  Ediba Interaktywna to materiały do wykorzystania w przedszkolu, szkole podstawowej (klasy I-III) oraz do nauki języka angielskiego, a także w ramach edukacji specjalnej.
  Ediba Interaktywna jest dostępna w cenie 399 zł (z VAT), a także gratis do końca sierpnia w zestawie z tablicami interaktywnymi Qomo www.multimediawszkole.pl

  Ediba Interaktywna (www.edibainteraktywna.pl) to nowość na polskim rynku. Treści programowe dobrano w taki sposób, aby dzieci zdobywały wiedzę ukierunkowaną na swój rozwój, a zarazem były zmotywowane do dalszej pracy.
  Program Ediba Interaktywna przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy w swojej pracy wykorzystują tablice interaktywne. Zawiera cztery moduły: przedszkole, szkoła podstawowa (klasy I – III), język angielski i edukacja specjalna. Treść ćwiczeń przystosowana jest do wymagań programowych poszczególnych etapów edukacyjnych.

  Przygotowane przez wydawnictwo zadania obejmują różnorodne treści, które pomogą w nauce alfabetu, pisania, liczenia, poznawania kształtów, kolorów i wielu innych zagadnień. Na stronie internetowej dostępne są np. opowiadania klasyczne i współczesne, które mają za zadanie rozwijać dziecięcą wyobraźnię i zachęcać do zgłębiania umiejętności czytania.

  Subskrypcja roczna na jedno stanowisko pracy za pakiet „Premium” wynosi 399 zł (w tym 23% VAT) i obejmuje: przedszkole, szkołę podstawową (klasy I-III), język angielski oraz edukację specjalną. Okres ważności wynosi rok od momentu aktywacji subskrypcji.
  Z programu można korzystać za pomocą każdego urządzenia, które obsługuje format Flash, niezależnie od używanej przeglądarki. W celu skorzystania z aktualizacji niezbędny będzie dostęp do Internetu.
  Ediba Interaktywna – pakiet Premium jest również dostępny GRATIS do końca sierpnia w zestawie z tablicami interaktywnymi Qomo. www.multimediawszkole.pl
  ViDiS SA, (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego. Reprezentujący w Polsce następujące, światowe marki : SANYO (projektory, monitory), Casio (projektory Laser&Led Hybrid), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), AVTek (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), VIVITEK (projektory), LUMENS (wizualizery), SMART MEDIA SOLUTIONS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), DISPIO (ściany LCD), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), AVerComm (systemy do wideokonferencji).

  Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole i www.multimediawprzedszkolu.pl .

  ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Vivitek oraz Qomo.

  W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

  Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.

  ViDiS SA, ul. Ojca Beyzyma 7, 53-204 Wrocław
  tel. (071) 33 880 00, fax (071) 33 880 01
  e-mail: [email protected]
  ______________________________

  Obsługa Prasowa i PR firmy ViDiS:
  Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: [email protected]

  EDIBA DIGITAL polonia.jpg (246 KB)