NOWOŚĆ! LED-owa TV innowacja – listwy TV Line firmy BRITOP Lighting

  BRITOP Lighting producent designerskiego oświetlenia w maju 2011 roku jako pierwszy w kraju wprowadza do oferty produktowej nowoczesny, przenośny system oświetlenia typu Ambilight – LED TV Line. Innowacyjne podświetlenie telewizorów za sprawą reakcji na natężenie dźwięku, zwiększy doznania wizualne oglądających. Trzy rodzaje listew wzmocnią LED-owym światłem – białym lub kolorowym – wrażenia wzrokowe podczas domowych seansów.

  LED TV Line firmy BRITOP Lighting to jedyny dostępny na polskim rynku przenośny system oświetlenia, stanowiący alternatywę dla urządzeń zainstalowanych na stałe w wysokiej klasy, drogich telewizorach (Ambilight). Świecące listwy LED umieszczone od tyłu lub na bocznych krawędziach telewizora, automatycznie reagujące światłem na natężenie dźwięku wyraźnie zwiększą wrażenia, które zostaną przeniesione poza ekran telewizora. Linia nowoczesnego oświetlenia LED TV to zestaw trzech produktów, które można ze sobą dowolnie zestawiać. System przeznaczony jest do podświetlenia obudowy telewizorów o wymiarach od 10 do 40 cali. Dwa rodzaje systemów listew dwu- lub czteroelementowych pozwolą zaakcentować światłem wybrane krawędzie obudowy plazm i ekranów LCD. Podświetlenie, jakie daje system pozwala na wizualne powiększenie telewizora. Zaletą systemu LED TV Line jest możliwość wielokrotnego instalowania listew oraz wyjątkowa trwałość, która pozwoli użytkować system przez wiele lat. 30-centymetrowe listwy LED TV posiadają wysokie parametry techniczne i przeznaczone są do użytkowania w domu. Bez obaw mogą być instalowane na powierzchniach normalnie palnych. Oświetlenie z linii LED TV posiada stopień szczelności IP 20 oraz III klasę ochronności.

  Różnorodność emocji z LED TV Line
  Entuzjaści, chcący zwiększyć intensywność emocji przed ekranem oraz stworzyć pomieszczenia zbliżone klimatem do sali kinowej, zyskali właśnie możliwość realizacji swoich planów. Łagodna poświata emanująca z LED TV Line wprowadzi do pomieszczenia dodatkowe światło, kreując klimat wnętrza, np. w trakcie romantycznych seansów filmowych. Dla miłośników kina akcji, zmieniające się wraz z dźwiękiem podświetlenie jest idealnym stymulatorem wrażeń. Pasjonaci filmów przyrodniczych z łagodnym tłem muzycznym, przy udziale delikatnego światła wyciszą emocje i ze zwiększoną uwagą będą cieszyć się obrazami z odległych regionów świata. Transparentne listwy z serii LED TV emitują energooszczędne, ekologiczne światło pochodzące z diod LED. Zostały one wyposażone w pilota lub sterownik RGB, umożliwiający zdalne sterowanie i wybór dowolnej kompozycji kolorów: czerwonego, niebieskiego lub zielonego. Szczególną zaletą rozwiązania RGB jest opcja łączenia w dowolnej proporcji kolorów podstawowych, co w efekcie daje ogromne możliwości komponowania palety różnorodnych odcieni barw. Istnieje również możliwość rezygnacji z kolorów i wybór chłodnej, eleganckiej białej poświaty. Nowoczesne oświetlenie LED TV firmy BRITOP Lighting to gwarancja niskiego zużycia energii elektrycznej (pobór mocy zestawów: 1,0 W; 2,1W; 3,1 W) oraz wysokiej trwałości i niezawodności.

  Listwa oświetleniowa LED dwuelementowa COOL WHITE – cena od 160 zł brutto/sztuka
  Listwa oświetleniowa LED dwuelementowa RGB – cena od 240 zł brutto/sztuka
  Listwa oświetleniowa LED czteroelementowa RGB – cena od 370 zł brutto/sztuka

  Produkty dostępne u najlepszych dystrybutorów oraz na www.luxmarket.pl i w sieci marketów OBI na terenie całego kraju.

  Informacje o firmie:
  Britop Lighting Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej Grupy BRITOP INTERNATIONAL GMBH z siedzibą w Brilon (Nordrhein Westfalen), firmy działającej w branży oświetleniowej, zajmującej się produkcją oraz projektowaniem oświetlenia architektonicznego, dekoracyjnego, użytkowego i meblowego. Dzięki profesjonalnemu zapleczu projektowemu oraz produkcyjnemu Britop Lighting, odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów, proponując nowoczesne oświetlenie, o najwyższej jakości i modnym designie.
  Zaprojektowane przez Jaco Designe oprawy z serii Live, Cristal i Steps wykonane są z najwyższej jakości materiałów – stali, metalu, aluminium i szkła akrylowego. Gwarantuje to trwały i estetyczny wygląd oświetlenia, pasującego zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji wnętrz.
  Tegoroczny debiut BRITOP Lighting na Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO był wyjątkowo udany. Zaprezentowane przez firmę w dniach 23-25 marca 2011 roku kolekcje zdobyły nagrody aż w dwóch kategoriach. Jury doceniło nowoczesne wzornictwa lamp Puma oraz elegancką formę i funkcjonalność opraw ledowych Cristal i Steps.

  LED_TV_BRITOP_Lighting_salon_m.jpg (59 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj