Klasyczne wzory w stylowym wnętrzu – drzwi RETRO firmy Stolbud Włoszczowa

  Moda minionej epoki powraca w wielkim stylu. Właściciele starych dworków, budynków willowych czy mieszkań w kamienicach chętnie wybierają elementy dekoracyjne i wykończeniowe w klimacie retro. Z myślą o nich, firma Stolbud posiada w swojej ofercie kolekcję drzwi okleinowanych, które ze względu na wysokie parametry użytkowe z powodzeniem zastąpią stare modele.

  Drzwi okleinowane z kolekcji RETRO firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) to propozycja skierowana do osób, które szczególnie upodobały sobie styl klasyczny. Stanowią one doskonałe uzupełnienie wystroju zarówno mieszkań, jak i obiektów użyteczności publicznej np. kawiarni czy restauracji. Piętnaście różnorodnych modeli skrzydeł drzwiowych, dostępnych w tej kolekcji, pozwoli stworzyć w pomieszczeniach niepowtarzalny klimat minionych lat.

  Eleganckie i funkcjonalne
  Umiejętnie dobrana stolarka drzwiowa powinna stanowić spójną całość z pozostałymi elementami aranżacji wnętrza. Nawiązujące swoją stylistyką do klimatu przedwojennego drzwi RETRO firmy Stolbud Włoszczowa sprawdzą się w mieszkaniach, których właściciele z sentymentem powracają do atmosfery minionego stulecia. Subtelne szklenia i przetłoczenia idealnie skomponują się ze wzornictwem eleganckiej toaletki, zdobionego łoża, bujanego fotela czy szezlongu. Różne wielkości przeszkleń pozwolą także na dopasowanie modeli drzwi z tej serii do wszystkich pomieszczeń. Dzięki temu również kuchnia i łazienka nabiorą klasycznego szyku i będą współgrały ze stylistyką całego mieszkania.

  Nowa jakość w starym stylu
  Modele z kolekcji RETRO znakomicie podkreślą tradycyjny wystrój wnętrz. Skrzydła drzwiowe wykonane są z ramiaków drewnianych oraz płyty HDF. Zdobione są płycinami wypukłymi z płyty MDF i listwami przyszybowymi typu soft. W zależności od ich przeznaczenia możemy wybrać drzwi wykończone okleiną Decor lub Mikroflex. Laminat Decor występuje w bogatej kolorystyce i świetnie sprawdza się w warunkach domowych. Jego cechy charakterystyczne to wysoka jakość, duża wytrzymałość i atrakcyjna cena. Okleina Mikroflex to wariant, który polecany jest do miejsc użyteczności publicznej. Ten najbardziej wytrzymały laminat (CPL) znajdzie zastosowanie w miejscach, gdzie drzwi narażone są na intensywną eksploatację.

  W ofercie firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) wszystkie modele drzwi okleinowanych z serii RETRO dostępne są również w wersji dwudzielnej i przesuwnej, co pozwala efektywnie zagospodarować przestrzeń w małych wnętrzach. Skrzydła drzwiowe z kolekcji RETRO dostępne są zarówno kolorze białym, jak i naturalnych barwach europejskich gatunków drewna – jasny dąb, buk, akacja, olcha, dzika grusza, orzech, ciemny orzech i limba.

  Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
  www.stolbud.pl

  Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej oraz okiennej w Polsce. Doświadczenie zdobywane od ponad 40-tu lat przekłada się na pewną i stabilną pozycję marki na rynku. Stały rozwój, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra, składająca się z 600 pracowników sprawiają, że produkty Stolbud Włoszczowa są znane oraz cenione zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wysokiej jakości okna drewniane i PVC, drzwi zewnętrze oraz wewnętrzne – drewniane, fornirowane lub w okleinie produkowane są na 40 tys. m2 hal produkcyjnych rozmieszczonych na 18,5 h powierzchni.
  Każdego miesiąca w Stolbud Włoszczowa wykonywanych jest 40 tysięcy sztuk skrzydeł drzwiowych, 10 tysięcy ościeżnic i 15 tysięcy m2 okien. Asortyment jest do nabycia w ponad 50 salonach firmowych oraz w ponad 300 punktach sprzedaży w całej Polsce.
  Wszystkie produkty powstają zgodnie ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-1800. Jest to gwarancja zgodności z istotnymi standardami europejskimi, dotyczącymi zdrowia, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

  drzwi_retro_stolbud_wloszczowa_m.jpg (92 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj