Ogrodzenie wizytówką posesji

  Dom wraz z otaczającą go działką to prywatna przystań, w której chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego ogrodzenie, ze składającymi się na nie segmentami, słupkami, furtkami i bramą powinny spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości, a równocześnie zdobić naszą posesję już od samego wejścia.

  Ogrodzenie nie jest już tylko granicą działki i barierą dostępu dla nieproszonych gości. Wygląd posesji świadczy o nas samych, dlatego coraz więcej właścicieli domów rezygnuje z tymczasowych, tanich rozwiązań na rzecz stabilnych konstrukcji ze stali i bram automatycznych. Wybierając rozwiązanie do własnego domu warto stawiać na producentów oferujących kompleksowe rozwiązania, z których można skonstruować rozwiązanie idealnie dopasowane do charakteru otoczenia i indywidualnych preferencji użytkowników. Zaoszczędzamy w ten sposób czas na poszukiwania, pewność wysokiej jakości oraz jednolity, estetyczny wygląd ogrodzenia. Firma WIŚNIOWSKI proponuje kompletne systemy ogrodzeniowe, które stanowią idealne dopełnienie architektury posesji.

  Prestiżowy projekt działki
  Przystępując do projektowania otoczenia domu starannie dobieramy roślinność i planujemy małą architekturę ogrodową. Najlepiej, jeśli architektura budynku i ogrodu współgrają ze sobą tworząc estetyczną harmonię. To samo dotyczy ogrodzenia posesji, które jest pierwszym elementem zwracającym uwagę. Spójność wizualna wszystkich elementów ogrodzenia a także jego nawiązanie do charakteru domu i ogrodu to warunek decydujący o prestiżowym charakterze całości. Firma WIŚNIOWSKI posiada w ofercie cztery grupy stylistyczne segmentów, furtek i bram z wysokiej jakości stali, które spełniają nawet największe wymagania zarówno pod względem trwałości i estetyki. System Lux charakteryzuje ekskluzywna, wyrafinowana forma wzornicza. Pełne stalowe pręty o wymiarach 14×14 mm zostały zwieńczone estetycznymi płaskownikami, co nadaje konstrukcji finezyjny wygląd. Bogato zdobione ogrodzenie będzie się świetnie komponować z budynkami o klasycznej architekturze. Właściciele budynków o nowoczesnej architekturze docenią system Style, będący umiejętnym połączeniem prostych kształtów ze stylowymi, starannie dobranymi motywami wzorniczymi. Natomiast system Classic cechuje się formalną elegancją, która współgra z każdym otoczeniem. Najwyższe wymagania pod względem jakości i trwałości spełnia system Premium, wyprodukowany z wysokiej jakości aluminium. Solidna i lekka konstrukcja, przypominająca wyglądem system Classic cechuje się wysokim poziomem wykończenia, bez widocznych elementów łączących. Wszystkie elementy ogrodzenia są dopasowywane na indywidualne życzenie. Z oferty firmy WIŚNIOWSKI można dobrać eleganckie groty, zakończenia słupów a także wersje z wbudowanymi skrzynkami na listy. Możliwe są również różne wersje wykonania ogrodzenia: proste, wypukłe lub wklęsłe. Partnerzy handlowi firmy WIŚNIOWSKI doradzą odpowiednie rozwiązanie każdemu klientowi z pomocą innowacyjnej autorskiej aplikacji – AW Expert. Innowacyjny program komputerowy stworzony na bazie wieloletnich doświadczeń w projektowaniu i produkcji ogrodzeń posesyjnych pozwala na stworzenie profesjonalnego projektu ogrodzenia w kilka minut.

  – Nasz program AW Expert powstał z myślą o klientach, którzy już na etapie wstępnych rozmów będą mogli zobaczyć przyszłe ogrodzenie swojej posesji i w przemyślany sposób dopasować je stylistycznie do architektury budynku czy otoczenia. Długość segmentów, motywy zdobnicze, kolorystyka czy sposób posadowienia konstrukcji to kwestie całkowicie indywidualne, od których zależy ostateczny wygląd naszej posesji, a które ciężko sobie wyobrazić nawet patrząc na gotowe elementy. Program pomaga podjąć właściwą decyzję i uniknąć niepotrzebnych rozczarowań czy kosztownych przeróbek – mówi Grzegorz Mruk, Product Manager w firmie WIŚNIOWSKI.

  Wysoka jakość zawsze elegancka
  Brama wjazdowa z napędem, oprócz podwyższonego standardu użytkowania, nadaje posesji prestiżowy, nowoczesny charakter. Najlepiej, jeśli brama i automat pochodzą od jednego producenta. Uzyskujemy wtedy gwarancję na całość urządzenia, opatrzonego atestem CE, zgodnie z wymaganiami nowej normy europejskiej EN 13241-1. Wszystkie bramy WIŚNIOWSKI wyposażone w napęd posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa, a ponadto gwarantują estetyczny wygląd i podwyższony komfort użytkowania. Automat został dyskretnie schowany wewnątrz słupka, dzięki czemu jest zupełnie niewidoczny i chroniony przed dostępem niepowołanych osób. Lampa ostrzegawcza w charakterystycznym kształcie „piramidki”, pozwalającym odróżnić bramy WIŚNIOWSKI od innych produktów, pełni podwójną rolę: sygnalizuje ruch bramy i jednocześnie stanowi atrakcyjne zwieńczenie słupka. Samonośne skrzydło bramy porusza się kilka centymetrów nad ziemią, dzięki czemu znika ryzyko jego zablokowania przez warstwę spadających liści czy śniegu. Szczegółowo przemyślane rozwiązanie gwarantuje niczym niezakłóconą pracę i bezpieczeństwo użytkowania. Zamontowany na słupku chwytak zapewnia łagodny i pewny dojazd skrzydła, natomiast listwa zderzakowa zamontowana na krawędzi skrzydła chroni przed uszkodzeniem bramy i pojazdu w sytuacji przypadkowego zderzenia. Istnieje również możliwość doposażenia bramy w system fotokomórek, które automatycznie rozwierają bramę w momencie pojawienia się przeszkody na podjeździe.
  Inteligentne rozwiązania w ofercie firmy WIŚNIOWSKI to odpowiedź na trend modernizacji budynków w kierunku bardziej zaawansowanych. W ogrodzenia coraz częściej montowane są domofony, kamery, czujniki ruchu, które podnoszą nasze poczucie bezpieczeństwa i w pewny sposób chronią nasze mienie. Mamy coraz większe wymagania, dlatego warto zadbać, aby otaczające nas zaawansowane urządzenia działały w sposób bezawaryjny i bezpieczny.

  – Projektując ogrodzenie należy mieć na względzie nie tylko estetykę i funkcjonalność rozwiązań – to pierwsza bariera chroniąca naszą posesję przed niepowołanymi gośćmi, dlatego jako całość powinno być jak najlepszej jakości. Jeśli zdecydujemy się na zastosowanie automatyki, fotokomórek czy wideodomofonu, pamiętajmy, że tworzą one kompletny system, który w całości powinien posiadać europejski atest CE gwarantujący bezpieczeństwo jego użytkowania – mówi Grzegorz Mruk, Product Manager w firmie WIŚNIOWSKI.

  Nowe w ofercie firmy WIŚNIOWSKI !

  Nowe segmenty posesyjne w systemach Classic i Style
  Firma WIŚNIOWSKI wprowadziła do swojej oferty 8 nowych wzorów segmentów posesyjnych: 5 w systemie Classic i 3 w kolekcji Style. Linia nowych wzorów segmentów posesyjnych w większości wykonana jest w konstrukcji zamkniętej, dzięki czemu tworzą one wraz z pozostałymi elementami systemu jednolitą całość.
  System Classic charakteryzuje formalna elegancja, dzięki czemu łatwo wpasowuje się w każde otoczenie. Natomiast segmenty Style to umiejętne połączenie prostych kształtów z kunsztownymi, starannie dobranymi motywami metaloplastycznymi.
  Wykonywane z dbałością o szczegół segmenty WIŚNIOWSKI umożliwiają stworzenie indywidualnej kompozycji, dzięki dostępności we wszystkich kolorach z palety RAL oraz możliwości wykonania w formie prostej, wklęsłej lub wypukłej. Cynkowane ogniowo elementy charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne.
  Cena: od 390 zł netto + VAT (segment w systemie Classic, wzór 10.05, wymiary 2500x900mm)

  System CLASSIC

  wzór AW.10.70,
  kształtownik 40×27 mm
  wzór AW.10.71,
  kształtownik 20×20 mm
  wzór AW.10.72,
  kształtownik 72×20 mm

  wzór AW.10.80,
  kształtownik 20×20 mm
  wzór AW.VA.55,

  System STYLE

  wzór AW.10.73
  wzór AW.10.74
  wzór AW.10.75

  Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

  Firma posiada własną sieć sprzedaży złożoną z ponad 800 punktów dystrybucji zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz zagranicą.

  Dewizą jest hasło „Jakość Bez Kompromisów”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

  Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
  W ofercie znajdują się:
  – bramy garażowe i przemysłowe
  – kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  – panele kratowe
  – stolarka aluminiowa, stalowa i przeciwpożarowa
  Rozwiązania dla wymagających
  Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.
  Dostosowane do różnych wymagań
  Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

  Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

  brama_automat_m.jpg (77 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj