Nowość! Designerska prostota kształtów – nowa kolekcja Cubby Marbet Style

  Nowoczesny desing, oparty na prostych i eleganckich formach, coraz częściej dominuje we współczesnym wzornictwie przedmiotów codziennego użytku. Projektanci Marbet Style, zainspirowani modernistycznymi kształtami, stworzyli funkcjonalną kolekcję sof i foteli Cubby.

  Przewaga bieli i czerni oraz wykorzystanie światła jako dekoracji to jedne z wyznaczników stylu nowoczesnego, który zyskuje coraz większą popularność, zwłaszcza wśród młodych, aktywnych osób. Nowa linia produktów Marbet Style została zaprojektowana z pasji do minimalizmu, dlatego doskonale wkomponuje się w przestronne, jasne aranżacje, uzupełnione designerskimi dekoracjami i materiałami. Nową kolekcję Cubby Marbet Style cechuje współczesne i zdecydowane wzornictwo, które pozwala wykreować modne przestrzenie.

  Minimalistyczna czystość wzoru
  Kolekcja mebli marki Marbet Style to ukłon w stronę czystego i starannie uporządkowanego minimalizmu. Bryły sof i foteli zostały oparte na bazie sylwetki sześcianu i prostopadłościanu. Meble z kolekcji Cubby wydają się proste, jednak tylko na pozór. Zbudowane z precyzyjnie wyprofilowanych brył, ubrane w połyskującą ekoskórę sprawiają intrygujące wrażenie ciągłego ruchu składania i rozkładania w nowe geometryczne formy. Stalowo-aluminiowe nóżki w kolorze chromu wyróżniają się na tle masywnych mebli dodając im charakteru. Zaokrąglone linie podłokietników, starannie wykonane przeszycia oraz metaliczne akcenty tworzą idealnie gładkie powierzchnie, odbijające światło.

  Design w służbie komfortu
  W dobrym designie ważne jest nie tylko zaskakiwanie oryginalna formą, lecz również łączenie elementów w taką całość, która najlepiej spełni swoje funkcje. Sofy i fotele z linii Cubby wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, idącym w parze z najwyższą ergonomią mebli. Szerokie siedziska, wykonane z materaca bonelowego i wysokiej jakości pianki oraz lekko odchylone oparcia tworzą komfortowe miejsce wypoczynku. Wyprofilowane podłokietniki tworzące kontynuację oparcia zamykają kompozycję mebla. Bryły sof i foteli zostały wzniesione wysoko ponad poziom podłogi, umożliwiając tym samym utrzymanie wzorowej czystości, co zyskuje na znaczeniu w przypadku posadzek wyłożonych wysokopołyskowymi gresami czy glazurą.

  Sofa Cubby – cena od 1515 zł brutto.
  Fotel Cubby – cena od 1275 zł brutto.

  Producent: Marbet Sp. z o.o., właściciel marki Marbet Style
  www.grupamarbet.com
  www.marbetstyle.eu

  Firma Marbet zajmuje się produkcją mebli od roku 1994 dla szwedzkiego koncernu meblowego. Opracowane przez nią technologie oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają uzyskać kształty mebli niedostępne dla produkcji tradycyjnej. Ta nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma aktywnie uczestniczy w kreowaniu trendów branży meblarskiej. Od kilku lat pod szyldem marki Marbet Style stale współpracuje z młodymi projektantami. Autorem pierwszych kolekcji mebli jest Joachim Lesiak, zajmujący się projektowaniem wnętrz i mebli.
  W roku 2010 rozpoczęła się również współpraca Marbet Style ze światowej sławy projektantką, Natashą Pavluchenko. Zdobywczyni Oskara Mody z 2005 roku zaprojektowała dla Marbet Style dwa oryginalne hokery zainspirowane manekinami krawieckimi. Designerskie hokery promowane są w świecie mody wraz z kolekcjami projektantki.
  Produktom Marbet Style wielokrotnie zostały przyznane prestiżowe nagrody takie jak na przykład Diament Meblarstwa 2009 za fotel Only Plus. W grudniu 2010 firma Marbet została również uhonorowana statuetką „Perła Polskiej Gospodarki” przyznawaną przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Oficynę Wydawniczą „Rynek Polski”.

  meble_Cubby_aranz_2_m.jpg (100 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj