Nowość! Baterie Beryl – stwórz łazienkę w stylu marynistycznym

  Aranżacja łazienki inspirowana morskim klimatem pozwala zatrzymać letnią aurę i wakacyjne wspomnienia na cały rok. Orzeźwiający błękit, nieskazitelna biel i dodatki w postaci muszli czy ratanowych koszyków tworzą wnętrze sprzyjające relaksowi. Taki wystrój uzupełniają baterie z najnowszej kolekcji Beryl Grupy Armatura, których połyskująca powierzchnia podkreśla chłodną tonację barw w pomieszczeniu.

  W łazience urządzonej w stylu marynistycznym podstawowymi kolorami są niebieski i biały. Tworzą one kontrastowe i świeże zestawienie, przywodzące na myśl podmuch morskiej bryzy czy bezkres oceanu. W takiej aranżacji doskonale sprawdza się glazura w odcieniach błękitu, granatu czy szarości. Stanowi ona efektowne i wyraźne tło dla białej ceramika sanitarnej oraz chromowanych baterii np. z serii Beryl Grupy Armatura. Wystrój wnętrza najlepiej dopełniają elementy z naturalnych materiałów, jasne drewniane meble, wiklinowe pojemniki na kosmetyki czy rattanowy kosz na pranie. Nie może zabraknąć także akcentów dekoracyjnych kojarzących się bezpośrednio z morzem, jak piasek w szklanym wazonie czy kolorowe muszle. W łazience w stylu marynarskim warto wyeksponować pamiątki przywiezione z wakacji np. kamienie zebrane na plaży, bursztyny czy oprawione zdjęcia.

  Baterie Beryl – morskie inspiracje
  Baterie Beryl, nowość w ofercie Grupy Armatura, będą ciekawym uzupełnieniem łazienki w stylu marynistycznym. Modele z tej serii urzekają minimalistycznym wzornictwem i prostym uchwytem o geometrycznym kształcie. Jego charakterystyczna, zdecydowana forma podkreśla indywidualny charakter baterii. Podniesiona przednia część uchwytu zwiększa ergonomię armatury i sprawia, że jej obsługa jest bardzo komfortowa. W kolekcji Beryl dostępnych jest sześć baterii łazienkowych – trzy umywalkowe, wannowa, natryskowa i bidetowa. Wśród modeli umywalkowych do wyboru mamy baterię stojącą, stojącą z obrotową wylewką oraz ścienną. Bogaty wybór armatury umożliwia urządzenie całej łazienki z wykorzystaniem produktów z jednej kolekcji. Dzięki temu wystrój wnętrza tworzy spójną i estetyczną całość.

  Aranżacja łazienki, bez względu na styl jaki w niej dominuje, powinna przede wszystkim kreować miejsce sprzyjające relaksowi. We wnętrzu utrzymanym w chłodnych morskich odcieniach znajdziemy ukojenie dla ciała i duszy.

  Bateria Beryl umywalkowa stojąca z obrotową wylewką – cena ok. 118 zł brutto.
  Bateria Beryl wannowa ścienna – cena ok. 183 zł brutto.
  Bateria Beryl bidetowa – cena ok. 142 zł brutto.

  Producent: Grupa Armatura
  www.grupa-armatura.pl

  Grupa Armatura jest wiodącym polskim producentem baterii, zaworów i grzejników aluminiowych. Główną ofertę firmy stanowi szeroka gama baterii łazienkowych i kuchennych oraz natrysków, Uzupełnieniem oferty są zawory, oraz grzejniki aluminiowe wraz
  z elementami montażowymi.
  Wysoka klasa produktów i świadczonych usług jest nadrzędną wartością charakteryzującą firmę.
  W celu zapewnienia komfortu klientom, Grupa Armatura posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną, obejmującą hurtownie instalacyjno-sanitarne, hipermarkety budowlane oraz sklepy patronackie.
  Klienci mają zagwarantowany serwis gwarancyjny – 48 godzin, do dyspozycji Klientów jest bezpłatna infolinia. Działania zgodne z normą PN-ISO 9001 oraz nowoczesne rozwiązania w postaci serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych dają poczucie satysfakcji nawet najbardziej wymagającym klientom.

  lazienka_w stylu_marynistycznym_m.jpg (94 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj