Piękne ciało na wakacje

  Zbliżające się wakacje to doskonała okazja aby poprawić witalność i sprężystość skóry. W trosce o zdrowie i piękny wygląd warto skorzystać z pięciodniowego pakietu pielęgnacji ciała przygotowanego przez Hotel Klimek**** SPA.

  Słoneczne dni przeplatające się z okresami deszczowymi, w które obfituje wiosna, niekorzystnie wpływają na nasze ciało. Wahania temperatur i suche powietrze sprawiają, iż skórze zaczyna brakować blasku i świeżości. Z myślą o tych, którzy wraz z rozpoczynającym się latem chcieliby poprawić witalność i sprężystość skóry, Hotel Klimek**** SPA przygotował wyjątkowy pakiet pielęgnacji ciała.

  W ramach pięciodniowego programu pielęgnacji ciała przygotowano serię zabiegów SPA. Na początek stosuje się „Peeling ciała z włóknami Loofah”. Loofah, to roślina egipska, która doskonale wygładza i zmiękcza skórę poprzez delikatną eksfoliację. Peeling bogaty w proteiny z migdałów posiada właściwości nawilżająco-regulujące i wygładzające skórę. Kolejnym etapem jest zabieg o nazwie „Wyprawa w Głąb Ziemi”. Idealny po okresie zimowo-wiosennym, kiedy skórze brakuje witalności i sprężystości. Działa silnie odżywczo i regenerująco, jednocześnie uwalniając cudowny świat zapachów Dalekiego Wschodu, które koją ciało i zmysły. Następnie stosowany jest delikatny peeling, maska oraz masaż miodowo – migdałowy, które dostarczają rozkoszy dla ciała i duszy, pozwalając jednocześnie na całkowitą regenerację skóry. Całość dopełniają masaże – stemplami Karite oraz Hydro-Jet. Masło „karite” zawiera substancje lecznicze i pielęgnacyjne, idealnie natłuszcza i nawilża skórę, eliminuje stany zapalne oraz opóźnia procesy starzenia skóry. Natomiast suchy masaż wodny Hydro-Jet łączy w sobie elementy siły ciepła wspomagające relaks i wypoczynek.

  Pobyt w Hotelu Klimek**** SPA to również czas odpoczynku na łonie natury. Z hotelowych okien rozpościera się wspaniały widok na Jaworzynę Krynicką, Popradzki Park Krajobrazowy i Dolinę Potoku Szczawnik. Obszar ten charakteryzuje się powietrzem o wyjątkowej czystości, wolnym od zanieczyszczeń, dzięki czemu lokalny klimat ma cechy lecznicze. Zaś tutejsze wody mineralne poprawiają nie tylko apetyt, ale też leczą choroby układu pokarmowego, oddechowego i moczowego.

  Cena pakietu: 1500 zł dla 1 osoby
  Cena pakietu: 2300 zł dla 2 osób (2 osoby korzystające z pakietu)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj