Gosia Baczyńska maluje dla chorych dzieci… wieszak!

    wieszak1

    Znana polska projektantka włączyła się w aukcję charytatywną na rzecz podopiecznych z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Organizatorem ogólnopolskiej akcji jest serwis modowy Szafa.pl.

    W wydarzenie zaangażowali się także wolontariusze, plastycy, a nawet mali pacjenci hospicjum. Pomalowali 100 sztuk zwykłych wieszaków na ubrania, tworząc z nich niepowtarzalne arcydzieła. Można je licytować na stronie http://szafa.pl/aukcja/ lub na page’u Szafa.pl na Facebooku, wybierając spośród 10 różnych modeli każdego dnia. Wszystkie zgromadzone pieniądze zostaną przekazane Hospicjum.

    Wieszak specjalnie ozdobiony przez Gosię Baczyńską zostanie wystawiony w finale aukcji – 1 czerwca w Międzynarodowy Dzień Dziecka. Nikt go jeszcze nie widział, więc nie wiadomo jak wygląda. Jednak biorąc pod uwagę talent projektantki, można spodziewać się czegoś w naprawdę dobrym guście. Być może wieszak Gosi zostanie wylicytowany przez którąś z polskich gwiazd, zajmując honorowe miejsce w szafie pełnej scenicznych kreacji