„Nowy wymiar elegancji CIN&CIN” – kolekcja trzech limitowanych win musujących od CIN&CIN

  glamour KV PRINT

  Klasycznie elegancka, olśniewająca Glamour, a może nowoczesna w miejskim stylu – jaki styl wybierzesz? Dla kobiety takiej jak Ty, CIN&CIN przygotował nową, inspirującą serię win musujących: Classic Elegance, Glamour i Street. Dzięki tej limitowanej kolekcji na wiosnę-lato 2011 rozsmakujesz się w świecie mody i poznasz nowy wymiar elegancji.

  Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt. Zmieniasz się każdego dnia, a wraz z Tobą Twój styl. Chcesz być olśniewająca, chcesz przyciągać spojrzenia. Wieczorem zakładasz elegancką suknię i wybierasz kosztowne dodatki, błyszczysz, jesteś prawdziwą Gwiazdą. Gdy przychodzi weekend, czas na szaleństwo i kreowanie nowych trendów w modzie, to Ty je dyktujesz!

  Trzy nowe, niezwykle designerskie kreacje wina musującego CIN&CIN pomogą Ci zaczerpnąć inspiracji. Glamour to propozycja dla niezwykłych, zmysłowych kobiet, które szukają pomysłu na niepowtarzalny, szalony wieczór. Classic Elegance jest olśniewającym uzupełnieniem wyjątkowej kolacji we dwoje, wieczoru w operze, czy wykwintnego przyjęcia. Street zaś, to idealne rozwiązanie na miejskie spotkania z koleżankami lub spontaniczną zabawę w mieście wieczorną porą. Zaskakuje feerią barw, przyciąga spojrzenia swobodnym stylem i inspiruje do najbardziej szalonych zabaw.

  Nowy Wymiar Elegancji” od CIN&CIN to propozycja dla kobiety takiej jak Ty, kreatywnej, nowoczesnej i eleganckiej, która uwielbia świat mody i designu.

  Jak powinna wyglądać kobieta CIN&CIN? Wskaż ją! Weź udział w konkursie i pokaż wszystkim swoją stylizację. Kup jedną z nowych, designerskich butelek wina musującego CIN&CIN, odwiedź fanpage marki na Facebooku www.facebook.com/CINandCIN. Zamieść własną propozycję kreacji, która Twoim zdaniem najlepiej oddaje dany styl. Dla zwyciężczyni przygotowano modne