Little Lady Line – kolekcja komunijna Gatty

  Trwa wyjątkowo wyczekiwany przez młode damy okres komunii świętych. Małe elegantki i ich mamy z pewnością zadbały już o wszystkie niezbędne na ten szczególny dzień elementy garderoby. Przede wszystkim ładną, białą sukienkę, wianek, delikatne rękawiczki i pantofelki – często, dla wielu dziewczynek, pierwsze buty na nieco wyższym niż zwykle obcasie. Pełnego, komunijnego wizerunku z pewnością dopełnić mogą także białe, cienkie rajstopki. Z tej okazji Gatta przygotowała dla swoich młodych klientek specjalną, komunijną linię Little Lady Line.

  Rajstopki Little Lady Line pasują na każdą mniej lub bardziej szczególną okazję. Kolekcja bogata jest bowiem w najmodniejsze w tym sezonie wzory i kolory. Nie brakuje w niej jednak klasycznych, białych modeli na tak wyjątkową okazję, jak komunia święta.

  Komunijne propozycje Gatty to cienkie rajstopy Alice i Alice Lux oraz gładkie, białe Natanell, które z jednej strony w pełni kryją nogi dziewczynek, a z drugiej są na tyle delikatne i przewiewne, że nawet pod długą, białą sukienką młode damy mogą czuć się wygodnie i komfortowo. Dla elegantek, które chcą wyróżnić się spośród swoich rówieśniczek i lubią zaskakujące, ciekawe wzorki, także na komunijnych dodatkach, mamy ażurkowe, spowite jodełkowym splotem, nieskazitelnie białe rajstopki Donatella – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

  Wśród białych propozycji Gatty znaleźć można także cienkie rajstopki Priscilla, ozdobione kwiatowym wzorem, które z pewnością dopełnią komunijny wizerunek każdej dziewczynki i pozwolą jej poczuć się naprawdę pięknie i wyjątkowo tego szczególnego dnia.

  Rajstopy z kolekcji Little Lady Line są delikatne, miękkie i wygodne. Dodatek elastanu sprawia, że produkty nie deformują się w trakcie użytkowania, łatwo się je zakłada i nawet po wielokrotnym praniu nie tracą swoich właściwości.

  Produkty marki Gatta posiadają certyfikat Eko-Tex, który potwierdza, że wszystkie materiały użyte do produkcji nie zawierają szkodliwych substancji i są odpowiednie dla alergików.

  Dodatkowe informacje:

  Firma FERAX – lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce – jest właścicielem marki Gatta. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Oprócz rodzimego rynku z niesłabnącym powodzeniem sprzedawane są także w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji, a nawet w takich krajach jak Mongolia czy Australia.

  Obecnie produkty marki Gatta to:

  • Gatta Collant – kolekcja rajstop i pończoch dla kobiet wzbogacana corocznie o kilkadziesiąt nowych wzorów w dwu kolekcjach: wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej;
  • Gatta Bodywear – kolekcja bielizny i odzieży stworzona z myślą o modnym wyglądzie i luksusowym samopoczuciu kobiet. Odzież powstała przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii i z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych.
  • Gatta Cottoline – pod którą dostępne są dziecięce, bawełniane rajstopy, skarpetki oraz podkolanówki;
  • Gatta Active – odzież sportowa adresowana do osób dbających o zdrowie i modny wygląd;
  • Gatta Underwear for man – bielizna dla mężczyzn.