Monika Szaczuk – Pokaz Mody „Red Carpet”

  Red Carpet

  Wybitna, polska projektantka Monika Szaczuk zaprezentuje swoją najnowszą, bogatą i luksusową Haute Couture kolekcje na Pokazie Mody Free Range w Londynie. Pokaz mody odbędzie się na prestiżowej imprezie w Piątek, 03 czerwca 2011 w Londynie.

  Monika Szaczuk studiuje Fashion Design w Taunton, W Anglii, gdzie doskonali swoje doświadczenie, i dostosowuje swój styl do wymagających klientów wybornego smaku. Talent Moniki Szaczuk wykracza poza pasję do tkanin oraz koloru, jej koncepcją i wizją mody jest stworzenie wyjątkowych kreacji, poprzez połączenie elegancji i glamour, trendów i kreatywności, pozwalając każdej kobiecie na odkrycie swojej własnej osobowości odzwierciedlonej w jej kreacji i sprawiając, że poczuje się jak gwiazda.

  Moniki Szaczuk najnowsze, kobiece projekty mieszają kolory z przyjemną zmianą światła. Ta oryginalna kolekcja oferuje wiele unikalnych „Red Carpet” sukien, olśniewające suknie koktajlowe i wyrafinowane mini kreacje, które zaspokoją wszystkie gusta i okazje. Niekończąco inspirowana przez kobiecy duch, projektantka tworzy wizualną symfonię, gdzie przejrzystość tkaniny z szyfonu, jedwabiu, krepy, piękna i elegancji, przeniesie nas w świat glamour i zmysłowości.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj