CUBUS – odzież i akcesoria dla mężczyzn, kobiet i dzieci

  cubus

  Cubus jest jedną z największych w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w branży „moda”. W ofercie ma odzież i akcesoria dla mężczyzn, kobiet i dzieci. W ponad 260 sklepach zatrudnia ponad 4 000 pracowników w  sześciu  krajach: Norwegia, Szwecja, Polska, Łotwa, Niemcy i Finlandia. Cubus oferuje modną odzież wysokiej jakości w rozsądnych cenach.

  Aby zapewnić, że w sklepach Cubus są zawsze najnowsze trendy mody, mamy własny dział projektów i działów zakupów. Działy te są odpowiedzialne za tworzenie naszych kolekcji. Ciągła kontrola jakości pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości naszych produktów. Oferujemy wysokiej jakości ubrania w przystępnych cenach ze względu na naszą bezpośrednią kontrolę procesu zakupów i wielkość kolekcji jaką kupujemy. Posiadamy również bardzo efektywne kanały dystrybucji.

  Historia
  W 1966 roku zaczęliśmy coś, co później przerodziło się w sieć sklepów Cubus. Wówczas, koncepcja sieci sklepów została zapoczątkowana przez off-the-shelf odzież fabryki Jonas Øglænd w Sandnes. Øglænd badał wiele różnych koncepcji, aż w końcu wymyślono nazwę Cubus i opublikowano oficjalną koncepcję.

  W 1985 roku Grupa Varner zakupiła akcje Øglænd i w 1988 r. stała się największym jej akcjonariuszem. Po niedługim czasie Varner Group przejął pełną kontrolę nad Jonas Øglænd i tym samym przejął w 1990 roku sieć Cubus. W tym samym roku Marius Varner, jeden z właścicieli Varner Group, został mianowany dyrektorem zarządzającym. W 1996 r. administracja przeniesiona z Sandnes Cubus do Billingstad poza Oslo. W tym też roku Cubus otworzył pierwsze sklepy w Polsce i na Łotwie. Cubus otworzył swój pierwszy sklep w Niemczech w 2001 roku, w Szwecji w 2004 roku i w Finlandii w 2011.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj