„Tissot inspiruje” Odkryj swój kolor na wiosnę.

  10 maja w Centrum Cybernetyki 2.2.2, zaprezentowana została najnowsza wiosenno-letnia kolekcja zegarków Tissot. Było to już drugie spotkanie z cyklu „Tissot inspiruje”. Inspiracją do spotkania były wszechobecnie panujące trendy kolorystyczne oraz wiosenna feeria barw za oknem.

  „Nowa, kolorowa linia Tissot pozwoli współczesnym kobietom łatwo wyrazić swój indywidualny styl. Nowoczesne materiały i zaskakująca paleta barw pozwolą wyróżnić się z tłumu niemal w każdej sytuacji” –powiedziała Joanna Byrt, Brand Assistant Tissot

  W prezentowanej kolekcji znalazły się zarówno zegarki, sportowe, jak i eleganckie. Ich wspólną zaletą są nowoczesne technologie, najwyższej jakości materiały oraz intrygujące kombinacje barw – najmodniejsze w tym sezonie. Na szczególną uwagę zasługuje model Tissot TXL Lady. Rodzina zegarków Tissot TXL składa się z siedmiu kobiecych czasomierzy. Pięć zegarków z tej kolekcji zdobią skórzane paski z wzorem łuski krokodyla dostępne w kolorach jasnej zieleni, turkusu, czerwieni, czerni i perłowej bieli. Eleganckie linie, symetryczne tarcze i kolorowe akcenty umożliwiają podkreślenie wyjątkowego i indywidualnego stylu każdej z Pań. Sportową elegancję prezentuje linia Tissot T-Race Lady. To właśnie w nim funkcjonalność spotyka się ze wyszukanym stylem. Model ten jest silnie zakorzeniony w dynamicznym i sportowym klimacie, jednakże dwa modele wykończono w odcieniach czerni i różowego złota, które stanowią subtelny zwrot w kierunku glamour.

  W najnowszej kolekcji nie zabrakło zegarków dla mężczyzn. Inspirowany tonią oceanu, błękitny Tissot Seastar 1000 łączy wyrazisty styl i unikalną funkcjonalność, która zadowoli pasjonatów sportów wodnych.

  Sportową elegancję prezentuje linia Tissot T-Race a w niej limitowane edycje Moto GP,  Moto GP z mechanizmem automatycznym oraz model sygnowany nazwiskiem Nicky Hayden’a. Dostępne w kolorach pomarańczowym i czerwonym, najmodniejszych barwach wyścigowych torów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj