Galeria Jastrzębie – Jastrzębie Zdrój

  galeria jastrzebie

  Galeria Jastrzębie to sklepy i restauracje, które mają zapewnić dopływ energii podczas intensywnych zakupów. Na trzech poziomach Galerii Jastrzębie można znaleźć najnowsze kolekcje wielu znanych marek polskich i zagranicznych.

  Czy wolisz bardziej młodzieżowe ubrania, jak te w Housie, czy Reserved, czy raczej gustujesz w klasycznej modzie prezentowanej na przykład przez Camaieu, na pewno znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego.

  Nie brakuje także sklepów z obuwiem, jak CCC, czy Deichmann, biżuterii Apart, czy salonów sportowych i komputerowych.

  Górny poziom obiektu przeznaczony został przede wszystkim na sklepy wielkopowierzchniowe. Właśnie tu usytuowane są delikatesy Delima, które już z powodzeniem konkurują w innych częściach kraju z tak uznanymi markami, jak Alma czy Bomi. Na tym poziomie znajdziecie Państwo również drogerię Natura oraz sklep  RTV AGD Media Expert. .

  Umieszczona na poziomie +1 strefa restauracyjna także powinna zaspokoić, czy raczej nakarmić, każdego zmęczonego trudami zakupów.

  Mr. Hamburger, Pizzeria DaGrasso, cukiernia Grycan, Pieprz i Wanilia to tylko niektóre z miejsc, których wyrobami będzie można delektować się przy kilkunastu stolikach ustawionych w szeroki łuk naprzeciw panoramicznego okna.

  Właściciel Galerii, firma Polimeni Int., liczy na to, że centrum będzie nie tylko celem szybkich zakupów, ale stanie się miejscem gdzie mieszkańcy Jastrzębia będą spotykać się w gronie znajomych i aktywnie uczestniczyć w eventach i atrakcjach przygotowanych dla nich przez zarząd centrum.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj