Centrum Handlowe WOLA PARK – Warszawa

Centrum Handlowe Wola Park to niezwykle bogaty świat mody i zarazem przyjazne miejsce towarzyskich i rodzinnych spotkań

Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich najnowsze kolekcje polskich i zagranicznych projektantów. Poza nowościami z modowego świata na Klientów czekają tu także liczne przytulne kawiarenki, restauracje, a także punkty usługowe, w których „od ręki” można załatwić dawno odkładane sprawy. Przyjazna atmosfera Wola Park sprzyja rodzinnym zakupom.

Wola Park posiada także bogatą ofertę rozrywkową. Na miłośników kina czeka tu dwupoziomowe Multikino, a w nim bogaty repertuar światowego kina. Z myślą o amatorach sportu otwarto także klub fitness – Calypso z kortami do squasha.

Wola Park to miejsce, które tętni życiem. Na terenie centrum organizowane są liczne eventy.

Ich rozrywkowy i edukacyjny charakter przyciąga nie tylko lokalną społeczność Woli, ale także angażuje pozostałych klientów. Wśród wielu eventów, które cyklicznie odbywają się w centrum Wola Park, znalazły się m. in.: pokazy mody, Walentynki, Ferie w Wola Park, Dzień Dziecka, Dzień Leworęczności, Wakacje w Wola Park.

Dodatkowe udogodnienie dla Klientów stanowią rozmieszczone dookoła centrum parkingi, w tym dwa dwupoziomowe. Mogą one łącznie pomieścić ponad 3 tysiące samochodów.

W najbliższym otoczeniu centrum znajduje się także zabytkowy park Ulricha, a w nim unikalny drzewostan pochodzący jeszcze z XIX wieku. Dziś, podobnie jak w poprzednich stuleciach, Park Ulricha stanowi tradycyjne miejsce rodzinnych i towarzyskich spotkań mieszkańców Woli.

Zapraszamy do Wola Park przy ulicy Górczewskiej 124, od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00 oraz w niedziele od 10:00 do 20:00.