Centrum Handlowe ARKADIA – Warszawa

  Arkadia to największe centrum handlowe w Polsce, odwiedzane rocznie przez ponad 21 mln Klientów. Flagowe sklepy polskich i światowych marek, eleganckie restauracje i kawiarnie, kino, centrum medyczne. Arkadia wyróżnia się niezwykłą architekturą: przeszklonymi dachami, pasażami na wzór ulic handlowych, fantazyjnymi wzorami mozaik, zastosowaniem kamienia naturalnego. Od 2004 roku przyciąga rzesze Klientów niezwykłą atmosferą, wygodą zakupów i najbogatszą ofertą w stolicy.

  Na 287 tys. mkw. zgromadzono prawie 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Każde piętro Arkadii ma charakterystyczny wiodący profil:

  Parter to przede wszystkim miejsce codziennych zakupów: mieszczą się tu: hipermarket, artykuły sportowe, wyposażenie domu – sprzęt gospodarstwa domowego, multimedia, meble, artykuły dekoracyjne. Również na parterze znajduje się pięć restauracji z oddzielnym wejściem od frontu budynku wraz z ogródkiem, dostępnych niezależnie od godzin otwarcia centrum;

  Pierwsze piętro to moda i dodatki, czyli „fashion”. Tutaj znajdują się głównie sklepy odzieżowe tworzące Świat Mody. Specyfiką Arkadii jest przeznaczenie na modę całego pierwszego piętra. Odpowiedni dobór sklepów zapewnia konsumentom szeroką, przekrojową ofertę, zarówno w segmencie młodzieżowym jak i rodzinnym, a także wybrane marki z tzw. „górnej półki”. Na tym samym poziomie znajduje się również food court (ogródek restauracyjny) oraz klinika medyczna ENEL-MED i fitness club Holmes Place;

  Drugie piętro to rozrywka – multiplex Cinema City z 15 ekranami.
  Ze względu na specjalizację sklepów oraz sposoby spędzania czasu i zainteresowania konsumentów ofertę Arkadii podzielono na kilka światów: Świat Mody (m.in. Peek&Cloppenburg, H&M, C&A, Zara, Esprit, Reserved, Marks&Spencer, KappAhl, Cubus, Mango, Aldo, Bata, Venezia i wiele innych), Świat Wielkich Zakupów (m.in. Carrefour, Leroy Merlin, Saturn, RTV EURO AGD, Almi Decor, Duka i inne), Świat Sportu, Rozrywki i Relaksu (m.in. Cinema City, Inter Sport, EMPIK), Świat Dziecka (Smyk, 5-10-15, Chicco, Wójcik i inne), Świat Zdrowia i Urody (m.in. Centrum Medyczne ENEL-MED, Super-Pharm, Sephora, Douglas, salony optyczne, fryzjerskie i wiele innych), Świat Smaków (restauracje, bary bistro w ramach Food Courtu oraz kawiarnie i cukiernie). Sklepy w ramach poszczególnych „światów” zlokalizowane są blisko siebie, co znacznie ułatwia wybór i skraca czas poszukiwania potrzebnego produktu. W centrum można również skorzystać z oferty trzech banków, skonsultować się z przedstawicielem operatora telefonii komórkowej, wymienić pieniądze w kantorze, wysłać list w placówce Poczty Polskiej, oddać ubrania do pralni, buty do szewca oraz zarezerwować wakacje w biurze podróży – wszystko to dla maksymalnej wygody i oszczędności czasu klientów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj