Magazyn Sztuk w nocy – Ósma edycja Nocy Muzeów na Ochocie

  Podczas tegorocznej Nocy Muzeów odbywającej się w nocy z 14 na 15 maja, Magazyn Sztuk – filia Ośrodka Kultury Ochoty, zaprasza na wystawę malarstwa artystów (a zarazem instruktorów Magazynu) Jacka Malinowskiego i Marka Ejsmonda-Ślusarczyka pt.: „Ślusarz w Malinach”, która otwarta będzie w godzinach 19.00 – 1.00 w nocy. Jej wernisaż odbędzie się o godz. 20.00. Po zachodzie słońca obejrzymy także przed siedzibą Magazynu instalację świetlną pod tym samym tytułem. Instalacja wykonana z linek i sznurków fluorescencyjnych podświetlonych ultrafioletem, stanowić będzie integralną część z wystawą malarską.

  Po wernisażu wszystkich zainteresowanych zapraszamy na warsztaty robienia biżuterii z filcu pod okiem artystki – instruktorki Magazynu Sztuk Ani Słuszkiewicz. Odbędą się one w godzinach: 21.00 – 24.00.

  Magazyn Sztuk, ul. Filtrowa 62 lokal 230, 14/15 maja, wstęp wolny.

  OŚRODEK KULTURY OCHOTY jest samorządową instytucją kultury, składającą się z kilku jednostek: Dom Kultury „Rakowiec”, Centrum Artystyczne „Radomska 13″, Klub Osiedlowy SURMA, Pracownia Ceramiczna „AngobA”, „Magazyn Sztuk”, Dzielnicowy Klub Seniora „Ochota” i Klub Seniora „Baśniowa”.

  W ofercie każdej z placówek znajdziemy niebanalne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych: taneczne, ruchowe, plastyczne, językowe, muzyczne, teatralno-literackie, ceramiczne. OKO jest organizatorem licznych przedsięwzięć o zasięgu dzielnicowym, ogólnowarszawskim i ogólnopolskim.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj