Street Style – Sesja Konkursowa

  Wyszła tylko na chwilę aby odpocząć od korporacynego wyścigu szczurów. No i pooddychać melodią miasta, na skrzyżowaniu ulic stu, pod parasolem kłaniających się wieżowców. … Jest częścią tej bajki – kobieta w wielkim mieście, kobieta lata 2011. Jaka jest?

  Bardzo kobieca, pełna sex appealu, typowa pin – up girl. Oczywiście bardzo elegancka, pełna klasy. Jednak na przekór zeszłorocznej klasyce i stonowaniu, ma w sobie zdecydowanie więcej zadziorności. Optymistyczny kolor czółenek wyraża właśnie nadchodzącą spontaniczność w modzie. Wielkimi krokami zbliża się feeria barw. Jeszcze nieśmiało w zestawieniu z klasyczną czernią, ale jednak…

  Zresztą kontrast to jeden z trendów lata 2011. Pomarańczowe akcenty, jak u Prady powoli detronizują szarość, królową poprzedniego sezonu. Beż jednak zdecydowanie nie dał się zdetronizować. Jeśli chcecie, możecie całe wystroić się w tego lata w cielisty beż (monochromia jak wiadomo jest bardzo, bardzo trendy), Maciej Zień nie miałby nic przeciwko. W sesji Justyny delikatny akcent beżu wokół szyi.

  Look 2011 rzeczywiście balansuje między minimalizmem a romantyczno zmysłową feerią barw. Pomarańczowe czółenka są bardzo seksowne, no i te kokardki…. Tego lata kochamy kokardki nie tylko przy pantofelkach. Ach, jakie to kobiece…

  Kobieta lata 2011 zdecydowanie jest dziewczyną z pazurem. Na pokazach mody królują tygrysie cętki, a w w naszej sesji zdjęciowej Justyny, laureatki konkursu pt „Sesja marzeń” odważna, krótka sukienka. Zgodnie zresztą z najnowszym trendem – ubierz się mniej, wyglądaj bardziej. Choć tak na prawdę na pokazach króluje także maxi, no ale jak wiadomo moda i kobieca natura są pełne sprzeczności i kontrastów. Takie właśnie też będzie nadchodzące lato, pobudzające zmysły i zatrząsające męską wyobraźnią.

  Sesja fotograficzna STREET STYLE została zrealizowana jako nagroda w konkursie pt: ,,SESJA MARZEŃ,, dla Justyny.

  Modelka: Justyna
  Make-up: Magda Piechowska METAMORFOZIS

  Foto: Foto Fashion

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj