David Beckham ambasadorem marki Samsung

  David Song Managing Director UK and Ireland Samsung Electronics David Beckham Gyehyun Kwon Vice President Head of Worldwide Sports Marketing Samsung Electronics

  Światowej sławy piłkarz ambasadorem Samsung podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie

  Wybór Davida Beckhama na ambasadora marki Samsung podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie podyktowany jest przede wszystkim wspólnymi dla sportowca i firmy wartościami. Davida Beckhama i firmę Samsung łączy dążenie do poprawy jakości życia dzieci i młodzieży poprzez wspieranie rozwoju karier utalentowanych, młodych sportowców oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia w społeczeństwie.

  David Beckham, jako Ambasador Dobrej Woli UNICEF, aktywnie uczestniczy w realizacji światowego programu  UNICEF Sports for Development. Program wspiera ideę rozwoju globalnej społeczności poprzez zaangażowanie w sport. Firma Samsung Electronics, w skali globalnej i w Polsce, od wielu lat prowadzi skuteczne projekty zaangażowania społecznego, których celem jest wspieranie młodych talentów na drodze do profesjonalnej kariery.

  Za decyzją o wyborze światowej sławy piłkarza, Davida Beckhama, na ambasadora marki Samsung przemawiają również jego sukcesy sportowe oraz dotychczasowe zaangażowanie w organizację Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w stolicy Wielkiej Brytanii. Urodzony w Leytonstone, we wschodniej części Londynu, piłkarz aktywnie wspierał starania rodzinnego miasta o tytuł gospodarza przyszłorocznych Igrzysk.

  Jestem dumny z bycia częścią zespołu, dzięki któremu Londyn, moje rodzinne miasto, otrzymał szansę organizacji Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku. To jedno z najwspanialsze wydarzenie sportowe na świecie. Wierze, że dzięki współpracy z globalnie uznaną marką, jaką jest Samsung, jeszcze więcej miłośników sportu będzie miało możliwość przeżywania niezwykłych, sportowych emocji podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie – mówi David Beckham, ambasador marki Samsung.

  W ramach globalnego sponsoringu Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie firma Samsung Electronics dostarczy zaawansowane rozwiązania technologii bezprzewodowej. We współpracy z firmą płatniczą Visa, Samsung umożliwi zarówno sportowcom, jak i kibicom m.in. proste i wygodne dokonywanie płatności mobilnych z poziomu telefonu dzięki zastosowaniu innowacyjne technologii NFC.

  Samsung Electronics wspiera ruch olimpijski od Igrzysk Olimpijskich w Seulu w 1988 roku. Firma była oficjalnym sponsorem Letnich Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008 r. oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver w 2010 r. Samsung wesprze również nadchodzące Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 2012 r. i w Rio De Janeiro w 2016 r. oraz Zimowe Igrzyska w Soczi w 2014 r. W skali globalnej firma jest sponsorem m.in. Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych IAAF. W Polsce Samsung wspierał m.in. Polski Związek Lekkiej Atletyki; jest organizatorem zawodów lekkoatletycznych Samsung Athletic Cup, których celem jest odkrywanie młodych, sportowych talentów i wspieranie ich na drodze do profesjonalnej kariery oraz Samsung Irena Women’s Run – pięciokilometrowego biegu dla kobiet dedykowanego walce z rakiem piersi – powiedziała Blanka Fijołek, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

  Informacje o Samsung Electronics

  Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2010 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 135,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 190 500 pracowników w 206 oddziałach w 68 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT.

  W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają około 2 500 pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj