Kostium kąpielowy dla każdej kobiety Calzedonia zaprasza na plażę!

  bikini

  Sześć przepięknych modelek: Cameron, Barbara, Sabrina, Michea, Nina i Clara jest gwiazdami tegorocznej kolekcji plażowej Calzedonia 2011. Ta międzynarodowa obsada młodych, kosmopolitycznych globtroterek reprezentuje nowy wizerunek firmy Calzedonia: piękne dziewczyny z unikalną osobowością i stylem, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

  Każdy muza prezentuje inny look: kwiatowe i geometryczne wzory, kostiumy utrzymane w kolorach nude, głębokie kolory i metaliczny błysk, świeże narzutki i delikatne parea. Najnowsza kolekcja plażowa marki Calzedonia ma idealnie podkreślić osobowość każdej kobiety: od romantyczek po uwodzicielki. Dzięki dbałości o szczegóły włoskich projektów kolekcja zachwyca swoją wyjątkowością i podążaniem za najnowszymi trendami.

  Twarzą kampanii prasowej jest amerykańska modelka Cameron Russell, która stanęła przed obiektywem australijskiego fotografa Russella Jamesa.

  Cameron interpretuje różne spojrzenia na kolekcje plażową Calzedonia na wybrzeżu Harbour Island. Miejsce wyraża egzotykę i urok włoskiej marki, która staje się coraz bardziej znana na arenie międzynarodowej.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj