Casting do ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011 w Galerii Mokotów

  EML logo 2011

  W sobotę, 7 maja, w Galerii Mokotów odbędzie się pierwszy w tym roku casting do konkursu Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011. Tego dnia od godz. 11:00 do 18:00 międzynarodowi scouci Elite będą wybierać dziewczęta, które wraz z internetowymi kandydatkami zakwalifikują się do finału i pojadą na Elite Model School. Event Elite – to dzień piękna i urody, w którym może uczestniczyć każda kobieta chcąca zaczerpnąć wiedzy z zakresu stylizacji, modelingu czy też sposobów pielęgnacji.

  Do konkursu ELITE MODEL LOOK POLSKA mogą przystąpić dziewczęta w wieku 14 – 22 lata. Sobotni casting to doskonała okazja, aby spotkać się osobiście ze scoutami z agencji Elite, pokazać swoje umiejętności oraz wysłuchać rad co należy poprawić, aby odnieść sukces w dziedzinie modelingu.

  Na wszystkie panie, które w tym dniu odwiedzą Galerię Mokotów czeka niespodzianka. W specjalnie przygotowanej Strefie Elite będzie można spotkać się z ekspertami w dziedzinie pielęgnacji, stylizacji oraz mody i uzyskać informacje na temat obowiązujących trendów i sposobów dbania o siebie. Wśród specjalistów pojawią się przedstawiciele marki Schwarzkopf i Rowenta for Elite Model Look.

  Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100%.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj