Marbet Style po raz trzeci umebluje Fashion Week Poland

  sofa noble marbet style m

  W pierwszym tygodniu maja (4-8.05.2011) Łódź ponownie stanie się polską stolicą mody. Podczas IV. edycji Fashion Week Poland firma Marbet Style, jeden ze sponsorów wydarzenia, po raz trzeci wyposaży halę  EXPO w designerskie kolekcje mebli. Charakterystyczne sofy Only i komplety mebli Noble wypełnią VIP room’y, hol główny i pokoje wypoczynkowe, w których odbędzie się Fashion Week. Goście pokazów będą mieli także okazję zasiąść w ergonomicznych fotelach Lobo.

  W maju nowoczesne meble Marbet Style staną się częścią wydarzenia modowego. Po raz trzeci świat desingu użytkowego Marbet Style przeniknie do świata najnowszych trendów mody. Podczas łódzkiego Fashion Week Poland aż 96 wyjątkowych sof oraz foteli Marbet Style wypełni przestrzenie, w których rozgrywać się będą główne wydarzenia tygodnia mody. Meble zostaną skomponowane z całościową oprawą wizualną wydarzenia. Fotele i sofy w modnych kolorach bieli, szarości, grafitu i czerni odzwierciedlą najnowsze trendy wzornicze oraz idealnie wpiszą się w nowoczesną aranżację wnętrza wystawienniczego. Meble w odcieniu grafitowym zostały specjalnie sprowadzone i wykonane na potrzeby Fashion Week. Zestawy Noble o nieszablonowym wzornictwie oraz efektowne fotele Lobo na podstawie talerzowej umieszczone zostaną w VIP room’ach, holu głównym hali wystawienniczej oraz w pokojach wypoczynkowych. Komplety eleganckich mebli Noble oraz sofy Only wypełnią także stoiska sponsorów, recepcje i pomieszczenia biurowe. Kolekcje Marbet Style, będące połączeniem elegancji, fantazji, wygody i ergonomii świetnie uzupełnią dużą powierzchnię hali, która stanie się centrum polskiego tygodnia mody.

  – Miło nam, że już po raz trzeci meble Marbet Style wypełnią przestrzenie Fashion Week Poland. Cieszymy się, że kolekcje wykorzystane w tak prestiżowe obiektach jak: hotel Hilton Garden Inn w Krakowie czy nowoczesna Biblioteka Publiczna w Opolu wyposażą również wnętrza VIP room’ów tegorocznego show. To na naszych designerskich sofach i fotelach zasiądą światowej sławy projektanci mody, zaproszeni goście, producenci odzieży oraz dziennikarze. Nasza radość z uczestnictwa w tym widowisku modowym jest podwójna, bowiem w ramach Alei Projektantów najnowszą kolekcję ubrań zaprezentuje Natasha Pavluchenko – projektantka związana z Marbet Style – mówi Monika Grudzień, Specjalista ds. Public Relations w Marbet Style.

  FASHION WEEK POLAND 04 – 08.05.2011 – Hala EXPO, ul. Stefanowskiego 30, Łódź

  Firma Marbet zajmuje się produkcją mebli od roku 1994 dla szwedzkiego koncernu meblowego. Opracowane przez nią technologie oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają uzyskać kształty mebli  niedostępne dla produkcji tradycyjnej. Ta nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma aktywnie uczestniczy w kreowaniu trendów branży meblarskiej. Od kilku lat pod szyldem marki Marbet Style stale współpracuje z młodymi projektantami. Autorem pierwszych kolekcji mebli jest Joachim Lesiak, zajmujący się projektowaniem wnętrz i mebli.

  W roku 2010 rozpoczęła się również współpraca Marbet Style ze światowej sławy projektantką, Natashą Pavluchenko. Zdobywczyni Oskara Mody z 2005 roku zaprojektowała dla Marbet Style dwa oryginalne hokery zainspirowane manekinami krawieckimi. Designerskie hokery promowane są w świecie mody wraz z kolekcjami projektantki.

  Produktom Marbet Style wielokrotnie zostały przyznane prestiżowe nagrody takie jak na przykład Diament Meblarstwa 2009 za fotel Only Plus. W grudniu 2010 firma Marbet została również uhonorowana statuetką „Perła Polskiej Gospodarki” przyznawaną przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Oficynę Wydawniczą „Rynek Polski”.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj