HUGO BOSS – Ubierz mnie na finał

  hugo boss

  HUGO BOSS prezentuje międzynarodowy konkurs projektowania „Dress Me for the Finale” czyli “ubierz mnie na finał”

  “Dress Me for the Finale” jest globalnym konkursem projektowania, który uczci 30-lecie partnerstwa pomiędzy HUGO BOSS i McLaren.

  Działania promocyjne będą się odbywały podczas całego sezonu 2011 Formuły 1, i dadzą szansę entuzjastom sportów motorowych oraz fashionistom na zaprojektowanie strojów wyścigowych dla Lewisa Hamiltona oraz Jensona Buttona.

  Od 7 maja, HUGO BOSS oraz McLaren będą wybierali jeden zwycięski projekt kombinezonu w każdym z krajów, który rajdowcy założą podczas sobotnich eliminacji w mieście, w którym odbywa się Grand Prix (polscy uczestnicy będą się ubiegali o ubranie rajdowców na eliminacje na torze w Budapeszcie). Następnie zostanie wybrany jeden zwycięzca ze wszystkich krajowych finalistów.

  Jej lub jego projekt zostanie założony przez obu kierowców z teamu Vodafone McLaren Mercedes podczas weekendu, kiedy odbędą się finały sezonu Grand Prix w São Paolo. Aby zaprojektować kostium dla Lewisa Hamiltona oraz Jensona Buttona, uczestnicy mogą wykorzystać Design Configurator czyli specjalny terminal do projektowania, który oferuje pełną gamę kolorów, wzorów, a także opcje umieszczenia ich na kombinezonie. Terminal będzie dostępny w warszawskim sklepie HUGO BOSS w Złotych Tarasach od 28 kwietnia przez 3 kolejne tygodnie. Od 27 kwietnia wspólnie dla Polski i Węgier dostępny będzie także terminal projektowy online na stronie www.hugoboss.com/mclaren.

  Kombinezony na pierwsze 3 wyścigi zostały zaprojektowane przez HUGO BOSS – i mają stanowić inspiracje dla uczestników. Lewis Hamilton i Jenson Button założyli najlepszy z tych trzech projektów podczas kwalifikacji do Grand Prix Australii 26 marca br.

  Pierwszym wyścigiem, w którym zwycięskie projekty z różnych krajów będą odgrywały rolę, będzie Grand Prix Turcji, które odbędzie się już 6 maja. Zwycięzcy w każdym z krajów otrzymają bilety na Grand Prix, a także będą mieli możliwość spotkania się z kierowcami rajdowymi. Twórca najlepszego ze wszystkich projektów zostanie zaproszony do São Paulo w Brazylii, aby obejrzeć obu kierowców w swoim projekcie podczas finałowego wyścigu Formuły 1 w sezonie 2011.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj