Zwiastun pierwszych perfum PATRIZII PEPE

  PEPE 1

  Patrizia Bambi, dyrektor kreatywny domu mody z Florencji, z dumą przedstawia pierwsze perfumy Patrizii Pepe. Ich oficjalne odkrycie odbyło się 27 stycznia 2011 r. w Spazio Maroncelli w Mediolanie.

  Nowoczesny i zarazem intensywny zapach, jest idealnym zmysłowym uzupełnieniem do eleganckich i kobiecych kolekcji  Patrizii Pepe.

  Patrizia Bambi: “Te perfumy są wynikiem długiej pasjonującej drogi, która zaczęła się wiele lat temu oraz kolejnym krokiem pomagającym zrozumieć mnie oraz moje kreacje.”

  Muzyka i taniec to dwa źródła inspiracji, które posłużyły Patrizii do stworzenia dwóch różnych zapachów “Patrizia” oraz “Pepe”, które przez kontrast demonstrują przeciwne strony charakteru marki.

  “Patrizia” uwodzi zmysłowym i spokojnym aromatem, w przeciwieństwie do pełnych życia i radości nut elektryzującej “Pepe”.

  Buteleczki  obydwóch zapachów charakteryzuje nowoczesny, minimalistyczny oraz elegancki design w stylu Patrizii Pepe: flakonik w kształcie abstrakcyjnego serca z zadziornym kapelusikiem i srebrnym logo marki na szyjce.

  Dwa kolory: czerwień sygnalizująca zmysłowość “Patrizii” oraz orzeźwiający indygo “Pepe”.

  Eleganckie opakowanie zachwyca pomysłowością: niczym kwiat, kostka otwiera swoje płatki i odkrywa cenną zawartość.

  Oprócz l‘eau de parfum powstała również linia kosmetyków do pielęgnacji ciała, żele pod prysznic oraz balsamy.

  Dla Patrizii Pepe nowe zapachy to przede wszystkim możliwość rozwoju jej podstawowych wartości oraz stylu życia, który reprezentuje.

  Od lutego nowe zapachy Patrizii Pepe są dostępne we wszystkich sklepach Patrizii Pepe oraz bardzo dobrych drogeriach.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj