Anna Wendzikowska ambasadorką HatHat

  290311 19

  Ania Wendzikowska, aktorka i dziennikarka to nasz najlepszy eksportowy wywiadowca. Przed nią żadna gwiazda filmowa nie ma tajemnic: Colin Farrel mówi „Kocham cię” po polsku, Robert Pattinson zwierza się ze swojego zamiłowania do brudnych ubrań a Leonardo di Caprio opowiada o snach. W najbliższych dniach w Rio de Janeiro Ania przeprowadzi  wywiady z obsadą filmu Szybcy i wściekli 5, m.in. jej rozmówcą będzie Vin Diesel. Ania jest tam co prawda na wakacjach, ale jak na prawdziwego wywiadowce przystoi- nie odpuści takiej okazji.

  Ania jest też popularną aktorką. Właśnie trwają zdjęcia z jej udziałem do serialu „M jak miłość”.  Już w połowie maja będzie ją można zobaczyć na ekranie.

  Napięty grafik Ani znalazł ostatnio również miejsce na piękną sesję zdjęciową. Dziennikarka została ambasadorką  marki kapeluszy HatHat. Przy tej okazji stanęła przed obiektywem Magdy i Adama Lewanowiczów – rozchwytywanego w branży małżeństwa fotografów. Wcześniej mogliśmy oglądać zdjęcia m.in. Bruce’a Willis’a, Anny Dymnej, Anny Samusionek, Anny Dereszowskiej, Kasi Smolińskiej z Top Model i wielu innych osób, które były fotografowane przez tę parę.

  Sesja z udziałem aktorki prezentuje letnią kolekcję kapeluszy HatHat – debiutanta na rynku dodatków odzieżowych. Zdjęcia Lewanowiczów mają elegancki klimat z lekką nutką romantycznego stylu vintage. Jej założeniem było przedstawieniem kapelusza jako uzupełnienia stylizacji casualowych, miejskich i eleganckich.

  Dziś prezentujemy portret Ani w kapeluszu. Efekty całej sesji już za kilka dni.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj