YES organicznie!

  studio y pierscionek organica ay y 000 syg 1025313 199PLN

  Znana ze swej delikatności linia marki YES – Studio Y urzeka minimalistycznym pięknem i indywidualnym charakterem. W tym sezonie projektantka linii Studio Y – Katarzyna Bukowska, przedstawia kolekcję Organica, czyli nowoczesne, proste formy i minimalizm  w najpiękniejszym wydaniu połączone z nutą etnicznego mistycyzmu.

  Organica to oryginalna i subtelna biżuteria powstała pod wpływem inspiracji sztuką Afryki. Projektantka YES zauroczyła się niezwykłymi ornamentami malowanymi na ciele jednego z etiopskich plemion, które zaliczane są do najbardziej egzotycznych afrykańskich społeczeństw. Ornament w naturalny sposób zainspirował organiczny kształt przedmiotu, od którego kolekcja wzięła swą nazwę. Dodatkowej osobliwości i niepowtarzalności kolekcji Organica nadają widoczne bardzo delikatne linie papilarne wewnątrz zawieszek i pierścionków!

  Delikatne zdobienia, pełne magii i mistycyzmu, świetnie prezentują się na masywnych, prostych obrączkach czy zawieszkach. Surowe ornamenty kolekcji Organica to także inspiracja motywami roślinnymi charakterystycznymi dla Czarnego Lądu. Kształt biżuterii jest odwołaniem do natury, jej elementów, roślin i zaokrąglonych, organicznych kształtów. Całość linii Organica odzwierciedla połączenie bogactwa afrykańskiej symboliki o wyszukanych formach z minimalistyczną ideą linii Studia YES. Uwagę zwraca połączenie tajemniczego folkloru z nowoczesnością. Dlatego też Organica może być zarówno zwieńczeniem eleganckiej stylizacji, nada jej wtedy magii i subtelności, ale też będzie idealna na co dzień podkreślając indywidualizm stylu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj