PUCHAR GOKARTOWY ZwalczNude.pl

  Imola

  Lubisz prędkość i zdrową rywalizację ? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Portal ZwalczNude.pl oraz Imola&more organizują amatorski puchar gokartowy, który odbędzie się 14 maja 2011 o godz. 11.00 na torze gokartowym przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie.
  Ściganie się na torach kartingowych to sport, dostarczający bardzo wielu emocji w szybkim czasie i zdecydowanie bezpieczniejszy, od pozostałych wyzwalających podobne dawki adrenaliny. Gokarty to jedyna możliwość sprawdzenia, czy nie mamy w rękach talentu kierowcy F1 . Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących poczuć się jak rajdowiec, na Nasz Puchar Gokartowy ZwalczNude.pl na Imoli. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do zdrowej rywalizacji z innymi amatorami prędkości, po puchar, nagrody i satysfakcję!

  Szczegółowe informacje o zapisach na http://zwalcznude.pl/zwalcz_nude_na_imoli.html. Wpisowe wynosi 20 PLN.

  Nagrody:

  I miejsce:
  Karnet do IMOLI na 10 przejazdów;

  Voucher do restauracji na 100 PLN;

  Voucher na zajęcia sportowe – sztuki walki lub taniec (do wyboru)

  Miesięczny Voucher do „Socatots – piłkarskich maluszków”.
  Za miejsce II i III przewidujemy nagrody dodatkowe.

  Dla wszystkich uczestników, którzy zarejestrują się do 6 maja mamy specjalną promocję: 2 przejazdy w cenie 50 zł oraz karta IMOLA gratis (należy mieć ze sobą kominiarkę lub kupić na miejscu).

  Portal ZwalczNude.pl zrzesza 20 tysięcy aktywnych warszawiaków szukających ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. W naszych propozycjach wszyscy kochający kulturę i sport znajdą coś dla siebie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj