Półfinał Fashion Designer Awards zdominowany przez kobiety!

  Maciej Zień i Marcin Świderek

  Znamy już nazwiska 20 Półfinalistów.

  Etap kwalifikacji do 3 edycji Fashion Designer Awards zakończył się. Młodzi Projektanci również w tym roku przysyłali zgłoszenia ze wszystkich zakątków Polski i Świata. Zaskoczyli swoją kreatywnością a także dojrzałością i spójnością zaprojektowanych kolekcji. O tegoroczne nagrody zawalczy 19 pań i jeden pan, a nagrody są niebagatelne: staż w atelier portugalskiego projektanta Ricardo Preto i udział w Lizbońskim Tygodniu Mody, unikalny wyjazd do Centrum Stylu Citroen w Paryżu gdzie tworzą się koncepty światowego designu, wakacyjne staże w Atelier Maciej Zienia i w redakcji Viva Moda, staż w firmie Levi Strauss, oraz stypendia w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru.

  Szansę na grę o to wszystko i o wiele więcej Jury w składzie: Maciej Zień, Mariusz Brzozowski, Marcin Paprocki, Mariusz Przybylski, Izabela Łapińska, Joanna Klimas, Natalia Kukulska, Dorota Wiliams, Andrzej Foder, Marcin Georgijew, Marcin Świderek oraz Joanna Sokołowska-Pronobis, postanowiło dać 20 półfinalistom:

  1. Bajer Aleksandra, Gliwice

  2. Borkowska Eliza, Słubice

  3. Cybulska Dominika, Piaseczno

  4. Daniluk Paulina, Biała Podlaska

  5. Dudek Sylwia, Dzierzkowice

  6. Dudzińska Anna, Gdańsk

  7. Kącka Małgorzata, Zakopane

  8. Kobza Magdalena, Mińsk Mazowiecki

  9. Kostrzewska Emilia, Łódź

  10. Krawczyń Daria, Kielce

  11. Kucharczyk Aleksandra, Warszawa

  12. Kurczewska Ewa, Warszawa

  13. Kwiatek Emilia, Zelów

  14. Latalska Dominika Zuzanna, Łódź

  15. Majcher Kamila, Kozienice

  16. Mieloszyk Olga, Łódź

  17. Skorupa Małgorzata, Jelenia Góra

  18. Świć Anna, Warszawa

  19. Trzmiel Maciej, Warszawa

  20. Zalewska Emilia, Zabłudów

  Odszyte projekty Półfinalistów będziemy mogli zobaczyć podczas Wielkiego Modowego Show – 16 kwietnia 2011 w Złotych Tarasach, wówczas poznamy także nazwiska 10 Finalistów, którzy zaprezentują się podczas Wielkiego Finału pod koniec maja.