Miłośnicy pomidorów łączcie się! Rusza „Klub Słonecznego Pomidora” Podravki

  Podravka Reklama

  „Klub Słonecznego Pomidora” to całoroczny program lojalnościowy Podravki stworzony dla miłośników pomidorów, dań pomidorowych i kuchni włoskiej. Na stronie www.pomidorypodravka.pl można znaleźć przepisy kulinarne, ankiety, gry i konkursy. Dzięki platformie smakosze pomidorowych produktów Podravki będą mogli gromadzić punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody, a także dzielić się z innymi użytkownikami swoimi sprawdzonymi recepturami. Początek działalności klubu, wspiera internetowa kampania reklamowa.

  „Klub Słonecznego Pomidora” to nowa platforma komunikacji wspierająca linię produktów pomidorowych Podravki. Pod adresem www.pomidorypodravka.pl można znaleźć informacje o tym, co jest dostępne na sklepowych półkach, a także atrakcyjne konkursy z nagrodami, przepisy, gry i zabawy. Członkowie klubu będą mogli zbierać punkty nie tylko za zakup produktów, ale także za udział w konkursie, czy podzielenie się przepisami z innymi użytkownikami. Zebrane punkty pozwolą na wybór atrakcyjnych nagród z katalogu.

  Stworzyliśmy stronę www.pomidorypodravka.pl i Klub  z myślą o fanach pomidorów, których w Polsce nie brakuje, a także jako platformę komunikacji dla użytkowników naszych produktów. Pomidory stanowią podstawę wielu prostych i zdrowych dań. Poszukiwanie przepisów na dania z pomidorów cieszy się ogromną popularnością w internecie. Nowa platforma pozwoli nam nagradzać stałych konsumentów, a także przedstawić markę wszystkim, którym zależy na szybkich i zdrowych posiłkach. – mówi Agnieszka Cichewicz, brand manager Podravki.

  Pomidory cieszą się dużą popularnością w Polsce. Spożycie pomidorów wynosi u nas prawie 11kg rocznie na osobę i chociaż sporo brakuje nam do mieszkańców krajów śródziemnomorskich –  Włosi zjadają ich około 60kg na osobę, a Grecy rekordowe 130kg – to rośnie ono systematycznie. Ze względu na brak dostępności świeżych, soczystych i przystępnych cenowo pomidorów przez cały rok, coraz większą popularnością wśród polskich konsumentów cieszą się gotowe produkty pomidorowe takie, jak Pomidory krojone z ziołami prowansalskimi. Soczyste pomidory z wygodnego kartonika bez konserwantów i sztucznych barwników nie tylko są łatwe do przyrządzenia – bez konieczności mycia, parzenia i obierania warzyw – ale także pozostają niskokalorycznym źródłem błonnika, potasu, witamin: A, C, E, naturalnych przeciwutleniaczy oraz cennego likopenu.

  W portfolio Podravki znajduje się obecnie 17 produktów pomidorowych m.in. pomidory krojone, pomidory krojone z dodatkami, przecier pomidorowy, ketchup, pomidory w puszce oraz sosy pomidorowe. Uruchomienie strony www.pomidorypodravka.pl wspiera miesięczna, internetowa kampania reklamowa na platformach onet.pl, nk.pl, o2.pl oraz google.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj