Sebastian Kubiak – Pokaz Najnowszej Kolekcji

  sebastian kubiak

  12 marca 2011 roku wrocławski rynek mody został uświetniony pokazem mody Sebastiana Kubiaka. Impreza odbyła się w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach starych budynków, które idealnie korespondowały z dziełami wspomnianego projektanta. Zdjęcia kreacji mogą nadać jedynie przedsmak całego ewentu. Kolekcje projektanta zwyczajowo już są tworzone ze szlachetnych materiałów. Mimo zastosowania delikatnych jedwabi i dzianin, kolekcje nie wytyczają klasycznych czy też romantycznych kierunków. Dla kontrastu kreacje zawsze zdominowane są ostrą geometryczną forma lub kolorem.

  Najbardziej poszukiwanym kierunkiem przez projektanta, jest idealny balans miedzy minimalizmem a wyrafinowanym detalem, który sprawia, że w każdej kreacji zawierają się dwa podkreślane nurty… i ten kobiecy, lekki, zwiewny, delikatny, ale nie objawiający się w kwiatowych wzorach i falbanach oraz ten chłodny surowy zawarty w geometrycznych, prostych formach. Każdorazowo stylizacje podkreślane są tak lubianym przez kobiety akcentem… Butami, wykonywanymi ręcznie z największa dbałością, z materiałów o nietuzinkowych strukturach i kolorach. Autorką tego obuwia jest zaprzyjaźniona z projektantem Ewa Tlała-Nowaczyk. Całości pokazu dopełniło przemyślane oświetlenie i oprawa muzyczna. Doznania obecnych i przyszłych Klientek projektanta można śmiało zweryfikować pochlebnymi komentarzami na modowych stronach internetowych.

  Sam twórca kreacji jest również obecny w sieci pod adresem http://www.skconcept.eu/ lub http://sebastiankubiak.eu/ gdzie zaprasza wszystkie osoby żadne wyrafinowanych doznań estetycznych

  POKAZ w LIVING CONCEPT

  Organizator: Ewa Wanat-Gałka i Patrycja Strzelbicka /Garderoba Vintage/

  Kolekcja: Sebastian Kubiak

  Buty: Ewa Tlałka

  Fryzury: Grzegorz Ziemliński /Deux Garcons/

  Make-up: Sebastian Kubiak, Wioletta Maciejowska

  Foto: Paweł Chrzanowski

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj