Idzie wiosna, czyli czas na soczyście kolorową biżuterię KUKLAstudio

  KUKLA studio w butiku trendsetterka 12

  Tych kilka wiosennych dni zdecydowało zaostrzyło nasz apetyt na słońce, ciepły podmuch wiatru i długie spacery na łonie natury. Na zmienną pogodę nie mamy jednak wpływu, doskonałym pomysłem na przywołanie wiosny może natomiast okazać się noszenie biżuterii KUKLAstudio, w Polsce dostępnej tylko w butiku trendsetterka.com.

  Za ciekawie brzmiącą nazwą KUKLAstudio kryje się Elitsa, projektantka, która na co dzień mieszka w słonecznej Hiszpanii, w Barcelonie czyli mieście idealnym dla każdej wrażliwej duszy. Tworzy tam kolczyki, broszki i naszyjniki w najróżniejszych kształtach, kolorach i nasyceniach barw. Artystka swoje prace określa mianem biżuterii artystycznej.

  Elitsa jest niezwykle wrażliwą osobą, szukającą inspiracji we wszystkim co ją otacza. W codziennym życiu, w naturze, w marzeniach, w odczuciach. Ale czy w mieście, w którym na każdym kroku spotykamy dzieła genialnego umysłu Antonio Gaudiego, można pozostać obojętnym na sztukę? A Elitsa tworzy prace płynące prosto z serca. Jak sama podkreśla, uwielbia tworzyć biżuterię i kocha to co robi.

  W jej pracach dominują motywy fauny i flory. Tajemnicą jej sukcesu jest technika produkcji, dzięki której uzyskane kolory są zawsze głębokie i zmieniają się, w zależności od gry świateł. Inaczej prezentują się za dnia i inaczej w nocy, w zależności od stopnia natężenia i kąta padania światła. Elitsa jest mistrzynią detali,dzięki czemu biżuteria KUKLAstudio wykonywana jest z niesamowitą pieczołowitością. Jej ulubione materiały to srebro, miedź oraz kolorowa żywica, dzięki której powstają tak niesamowite kolory. Dzieła wieńczy precyzyjna technika pozwalająca tworzyć niezwykłe biżuteryjne krajobrazy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj