Fashion Magazine z trzema okładkami!

   Wiosenny numer modowego magazynu Fashion Magazine jest już dostępny. Tym razem wydanie ma aż trzy okładki! Każda pod hasłem UNISEX.

  W najlepszych salonach prasowych pojawił się nowy numer Fashion Magazine. Wiosenne wydanie  ma aż trzy okładki. Na zdjęciach pojawiają się modele sfotografowani przez znany duet polskich fotografów – Zuzę Krajewską & Bartka Wieczorka.

  Tematem sesji okładkowej jest androginiczność, dlatego stylizacja i estetyka sesji pozostaje w kręgu uniseks. Po raz pierwszy w polskim magazynie modowym na okładkach pojawia się nagość w nowoczesnej interpretacji.

  W numerze prezentowane są sesje inspirowane ikonami mody: Carine Roitfeld, byłą naczelną Vogue Paris, Marca Jacobsa, głównego projektanta Louis Vuitton oraz legendarnego Yvesa Saint Laurenta. Polskim bohaterem numeru jest młody i utalentowany aktor, Jakub Gierszał, którego sfotografował Mateusz Stankiewicz.

  Jej subtelność – Natalie Portman jako ikona stylu. Granny Glam – dojrzałość jest sexy! Oto ono – o zacieraniu się granic pomiędzy tym, co kobiece, a co męskie. Na ekologicznym papierze The Book – dodatek o trendach przyszłości. Jak powstają trendy? Trendskauci, trendsetterzy oraz trendhunterzy.

  Numer 35 Fashion Magazine jest także zapowiedzią kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu Oskary Fashion. Tegoroczna gala pod hasłem Big City Lights, odbędzie się już 28 marca w Soho Factory w Warszawie.

  Cena Fashion Magazine: 14,50 PLN

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj