Umów się na indywidualną stylizację w sklepie Levi’s®

  Screen Booking levis

  Wraz z wprowadzeniem na rynek dżinsów Curve ID Classic, czyli modelu o podwyższonym stanie, Levi’s® zaprasza wszystkie kobiety poszukujące swojej idealnej pary na indywidualne spotkania ze stylistą marki! Tylko teraz specjalnie przeszkoleni konsultanci Levi’s® Curve ID pomogą dobrać Twój indywidualny Curve ID, odnaleźć najlepszy dla kształtu Twojej figury model spodni oraz dobrać dżinsy tak, aby pasowały do Twojego stylu. Levi’s® Curve ID to rewolucyjny system dopasowania kobiecych dżinsów w oparciu o kształt, a nie rozmiar!

  Odkąd kroje Levi’s® Curve ID pojawiły się na rynku, czyli od sierpnia 2010 roku, ponad milion kobiet na całym świecie odnalazło swój idealny krój. W tym sezonie Levi’s® zaprasza wszystkie Panie, które jeszcze nie poznały swojego Curve ID na indywidualne spotkania z konsultantami Levi’s®. Na spotkanie będzie można umówić się poprzez stronę internetową www.levi.com/women, gdzie można wybrać najbardziej dogodny dla siebie sklep oraz termin. Po dokonaniu rezerwacji wizyty, automatycznie zostanie wygenerowane mailowe potwierdzenie, a dodatkowo przypomnienie na 2 dni przed określonym spotkaniem. Wizytę w sklepie będzie można zarezerwować również poprzez aplikację „Levi’s® Curve ID” na facebook’owym fan page’u marki www.facebook.com/LevisPoland.

  Linia Levi’s® Curve ID powstała w wyniku globalnych badań opartych na skanach ponad 60.000 kobiecych sylwetek oraz wsłuchaniu się w potrzeby kobiet na całym świecie – zarówno tych o bardzo zaokrąglonych kształtach, jak i tych o prostych sylwetkach oraz oczywiście uwzględniając wszystkie typy sylwetek pomiędzy tymi dwoma.

  Coraz więcej kobiet wybiera Levi’s® Curve ID

  Po uzyskaniu wielu pozytywnych opinii od kobiet, marka Levi’s® rozszerzyła linię Curve ID o dodatkowe style
  i rozmiary. Nowy system dopasowania, który swoją premierę miał w sierpniu zeszłego roku, stał się tak popularny, że 80% wszystkich kobiecych dżinsów sprzedawanych w sklepach Levi’s® to właśnie Curve ID.

  „Wierzymy, że każda kobieta niezależnie od kształtu swojej sylwetki powinna mieć możliwość znalezienia pary dżinsów idealnie dopasowanych do sylwetki, a nie takich, do których trzeba dostosowywać swoją figurę”, mówi Justyna Gościńska, dyrektor ds. marketingu Levi’s® na Europę Środkowo-Wschodnią. „Kobiety powiedziały nam, że kochają nasz nowy system krojów, ponieważ dopasowuje się bo kształtów kobiecego ciała! Nasze nowe narzędzie, dodatkowo pomoże w znalezieniu swoich idealnie dopasowanych dżinsów Curve ID, dzięki niemu każda kobieta będzie mogła zarezerwować indywidualne spotkanie z konsultantem Levi’s®
  w najbardziej dogodnym dla niej terminie oraz sklepie Levi’s®”.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj