Sto tysięcy kilometrów z Giantem

  100 tys. kilometrow

  Aura za oknem coraz częściej zaczyna przypominać o nadchodzącej wielkimi krokami wiośnie. Kiedy słońce przygrzewa coraz mocniej, a termometry zaczynają wskazywać kolejne kreski powyżej zera, to znak, że przyszła pora, aby na dobre otrząsnąć się z zimowego letargu. Firma Giant Polska ma z tej okazji propozycję dla wszystkich rowerzystów.

  Już dziś oczyma wyobraźni widzicie kilometry malowniczych tras, które będziecie pokonywać przez najbliższe miesiące? Swój rower już dawno wyciągnęliście z piwnicy i w pełnej gotowości czekacie na rozpoczęcie sezonu? Czy propozycja przejechania stu tysięcy kilometrów brzmi dobrze? Na facebook’owym profilu „Rowerowy świat” właśnie wystartowała specjalna aplikacja, w której firma Giant zachęca rowerzystów z całej Polski, aby w nadchodzącym sezonie wspólnymi siłami przejechać taki właśnie dystans. Jedź, pokonuj kolejne kilometry, dokumentuj swoje osiągnięcia i dziel się wrażeniami z innymi członkami rowerowej społeczności – to główne założenia aplikacji.

  Rower jest ważny

  Monika Zduńczyk z Giant Polska nie kryje entuzjazmu, towarzyszącego rozpoczęciu akcji: „Jazda na rowerze to dla wielu ludzi coś znacznie więcej, niż tylko miły sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia. Mnóstwo jest przecież pasjonatów, dla których rower to sposób na życie, nieodłączny element codzienności. Coraz więcej ludzi przerzuca się z samochodów na rowery, jeździ już nie tylko po specjalnych trasach, górskich szlakach czy lasach, ale także na co dzień dojeżdża w ten sposób do pracy. Akcję „Pokonajmy wspólnie 100 tys. kilometrów” kierujemy do wszystkich ludzi, dla których rower jest w życiu ważny. Zarówno do pasjonatów, pokonujących dziennie po kilkadziesiąt kilometrów, jak i do tych, którzy od czasu do czasu lubią po prostu miło spędzić czas podczas rowerowej przejażdżki z rodziną bądź przyjaciółmi. Chcemy sprawdzić, w jakim czasie wspólnymi siłami uda nam się pokonać ten zawrotny dystans. Bo o tym, że się uda, jestem przekonana” – deklaruje Monika Zduńczyk.

  Wspólny cel

  Na czym dokładnie ma polegać akcja „Pokonajmy wspólnie 100 tys. kilometrów”? Założenie jest wyjątkowo proste. W zabawie mogą brać udział wszyscy rowerzyści, którzy po przejechaniu konkretnej trasy wpisują w odpowiednich polach aplikacji liczbę przejechanych kilometrów oraz odwiedzone podczas podróży miejsca. Uczestnicy mogą również zaznaczać trasy na mapie, dzielić się swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami, a także pochwalić się ciekawymi zdjęciami. Dzięki temu cały czas będzie powstawać i powiększać się unikalna baza tras, tworzona przez rowerzystów – dla rowerzystów. Najważniejszy jednak będzie licznik, na bieżąco sumujący kilometry, przejechane przez wszystkich użytkowników. Magiczna liczba stu tysięcy będzie przybliżać się z każdym przejechanym kilometrem.

  Monika Zduńczyk z Giant Polska tak tłumaczy przesłanie akcji: „Chcemy w ten sposób przyczynić się do propagowania jazdy na rowerze, jako najlepszego sposobu na zdrowy styl życia oraz jako nieodłącznego elementu aktywnego spędzania wolnego czasu. Poprzez stworzenie wspólnego celu oraz danie możliwości pokazywania przejechanych tras i dyskutowania o nich, spróbujemy zintegrować społeczność rowerzystów w Polsce i pokazać ich siłę. Każdy, kto choć trochę jeździ na rowerze, może stać się częścią tej społeczności i pomóc w osiągnięciu ambitnego, wspólnego celu.”

  Podczas trwania akcji uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie upominków, ufundowanych przez firmę Giant. Dla prawdziwych rowerowych pasjonatów ta zachęta z pewnością nie jest jednak najważniejsza.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj