Nowość! Baterie Obsydian – wulkaniczna finezja kształtów

  Obsydian wannowa Grupa Armatura m

  Kolekcja Obsydian to tegoroczna nowość w ofercie Grupy Armatura, będąca odzwierciedleniem najnowszych trendów obowiązujących we wzornictwie. Baterie wyróżniają się zaskakującą i odważną formą. Ich znakiem rozpoznawczym jest uchwyt o awangardowym designie, który dodaje im oryginalności.

  Obsydian, od którego zaczerpnięto nazwę nowej serii armatury, to niepowtarzalny kamień ze szkła wulkanicznego, wykorzystywany jako materiał jubilerski. Ze względu na przyciągający wzrok wygląd, głęboką czerń lub przyprószoną biel, jest bardzo ceniony przez kolekcjonerów. Równie zdecydowaną linią charakteryzują się baterie łazienkowe i kuchenne Obsydian Grupy Armatura, zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących niesztampowych rozwiązań aranżacyjnych.

  Dominujący element

  W skład kolekcji Obsydian wchodzą trzy rodzaje armatury umywalkowej, baterie: wannowa, natryskowa i bidetowa, oraz dwie zlewozmywakowe. Wszystkie modele łączy wyjątkowe wzornictwo, gdzie delikatne, zaokrąglone linie zestawiono z ostrymi krawędziami. To kontrowersyjne połączenie sprawia, ze baterie zyskują  charakterystyczny wygląd. Dodatkowo podkreśla go ekstrawagancki uchwyt o asymetrycznej bryle, który prowokująco kontrastuje z całością. Mimo nietypowej formy jest on idealnie dopasowany do kształtu dłoni, gwarantując komfortowe użytkowanie armatury.

  Nieszablonowe rozwiązania

  Modele z serii Obsydian Grupy Armatura szczególnie efektownie prezentują się w łazienkach i kuchniach o awangardowych aranżacjach. Doskonale współgrają z nasyconymi kolorami, barwnymi mozaikami, oryginalnymi frontami mebli oraz wyrafinowanymi dodatkami. Dopełniają wystrój wnętrza i podkreślają jego indywidualny charakter. Baterie Obsydian wpisują się także w przestronne mieszkania i lofty o surowym wystroju, w których dominują beton, metal, zimne odcienie i duże przeszklenia. Metaliczny połysk armatury dodatkowo wzmacnia klimat tak urządzonego wnętrza.