100% świeżości gdziekolwiek jesteś

  Vademecum 2in1 White Fresh

  Vademecum 2in1 White Fresh to pasta do zębów i antybakteryjny płyn do płukania ust w jednym. Dzięki takiemu rozwiązaniu troska o zdrowie zębów i świeży oddech możliwa jest teraz także poza domem.

  Vademecum 2in1 White Fresh to odpowiedź na potrzeby aktywnych osób, które często nie mają możliwości mycia zębów w ciągu dnia – ze względu na intensywny tryb pracy, podróże, całodniowe spotkania i inne zajęcia. Zastosowanie Vademecum 2in1 White Fresh jako płynu do płukania jamy ustnej pozwala w prosty i szybki sposób odświeżyć oddech w każdym miejscu i o każdej porze.

  Szczotkowanie nie wystarczy

  Czyszczenie zębów szczoteczką to podstawa higieny jamy ustnej. Trzeba jednak pamiętać, że bakterie i substancje szkodliwe osadzają się także na języku, na wewnętrznej stronie policzka i w trudno dostępnych przestrzeniach międzyzębowych. Co powinniśmy wiedzieć, aby właściwie dbać jamę ustną?

  • FLUOR: Jony fluorkowe obecne w paście pełnią podstawową rolę w profilaktyce próchnicy
  • SZCZOTKOWANIE: Zęby należy szczotkować co najmniej 2 razy dziennie przez
   3 minuty – optymalnie po każdym posiłku
  • SZCZOTECZKA: Okres stosowania jednej szczoteczki nie powinien przekraczać 3 miesięcy
  • JĘZYK: Szczoteczką do zębów można również oczyścić powierzchnię języka
  • NICI: Stosowanie nici dentystycznych pozwala czyścić przestrzeń między zębami
  • PŁYN: Płukanie ust płynem antybakteryjnym oczyszcza jamę ustną z pozostałości po szczotkowaniu, odświeża i pomaga zachować właściwy poziom higieny całej jamy ustnej. Stanowi także najlepsze rozwiązanie w ciągu dnia: w podróży, w pracy, czy przed spotkaniem, kiedy umycie po posiłku zębów szczoteczką jest niemożliwe.

  Chroń, wzmacniaj i wybielaj

  Formuła Vademecum 2in1 White Fresh pozwala wypełnić większość wymienionych wyżej zasad higieny jamy ustnej. Zawiera, przebadany w warunkach klinicznych, system czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, dzięki czemu, podczas normalnego szczotkowania, może docierać do trudno dostępnych partii jamy ustnej.

  Antybakteryjne właściwości preparatu pomagają chronić przed próchnicą, powstawaniem osadu nazębnego i problemami dziąseł. Vademecum 2in1 White Fresh dodatkowo zapobiega powstawaniu przebarwień szkliwa, a efekt wybielania widoczny jest już po 10 dniach stosowania. Fluorek sodu zawarty w składzie Vademecum 2in1 White Fresh pomaga wzmocnić odporność zębów i chronić je przed próchnicą.

  Poczuj długotrwałą świeżość

  Vademecum 2in1 White Fresh to nie tylko pasta do zębów. Po zmieszaniu jej z wodą powstały płyn działa podobnie jak płukanka, pozostawiając w ustach długotrwałe uczucie świeżości. Formuła stworzona przez ekspertów firmy Henkel stanowi dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości szczotkowania zębów w ciągu dnia.

  Użyj wszędzie, gdzie chcesz

  Opakowanie zostało zaprojektowane w taki sposób, że może stanowić stały element wyposażenia naszej torebki lub bagażu. Nie zajmuje dużo miejsca i jest dobrze zabezpieczone, dzięki czemu jego zawartość nie wydostaje się na zewnątrz.

  Pojemność produktu: 75 ml

  Rekomendowana cena detaliczna: około 6 zł

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj