Reebok EasyTone – Jędrniejsze ciało z każdym ruchem!

  EasyTone

  Są chwile, których się nie zapomina. Pierwszy krok człowieka na księżycu, pierwszy krok dziecka i… pierwszy krok w butach Reebok EasyTone, które formują i wzmacniają mięśnie nóg i pośladków! Buty EasyTone, już w momencie pojawienia się na rynku podbiły serca polskich konsumentek. Uwzględniając najnowsze trendy, marka Reebok postanowiła zrobić kolejny krok w celu zrewolucjonizowania kobiecych pośladków. Aby zachęcić kobiety do noszenia butów sportowych na co dzień, Reebok wprowadził nowe style i wzory butów EasyTone na wiosnę–lato 2011.

  Przez cały marzec 2011  (do 27 marca 2011 włącznie) w wybranych salonach INTERSPORT w całej Polsce każda osoba zainteresowana technologią i działaniem Reebok EasyTone oraz Reebok TrainTone będzie mogła zasięgnąć porady specjalnie wyszkolonych ekspertek. Konsultantki Reebok pomogą dobrać idealne obuwie, w zależności od Twojego indywidualnego planu treningowego oraz Twoich potrzeb!

  Reebok EasyTone

  Obuwie Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta, które wraz z technologią transferu powietrza powodują naturalną niestabilność, dzięki czemu formują pośladki i kluczowe mięsnie nóg z każdym krokiem. Kiedy spacerujesz w butach EasyTone powietrze przechodzi płynnie spod podkładki pod piętą do podkładki w przedniej części stopy. W efekcie kluczowe mięśnie nóg i pośladków są zmuszone do intensywniejszej pracy.

  EasyTone Reenew

  Ruszając w codzienną drogę wybierz jeden z najmodniejszych modeli butów EasyTone Reenew! Ich cholewka wykonana z siateczki lub syntetycznego materiału jest niezwykle trwała, zapewnia sportowy wygląd oraz przepuszczalność powietrza. Zadaniem specjalnej antybakteryjnej wkładki umieszczonej wewnątrz buta jest odprowadzanie wilgoci i sprawienie, że obuwie „oddycha”. Komfortowi chodzenia sprzyja także zastosowana w modelu EasyTone Reenew technologia Women’s Specific Last zapewniająca idealne dopasowanie do damskiej stopy oraz wkładka SmoothFit z ukrytymi szwami minimalizująca otarcia pojawiające się podczas sportowej aktywności.

  Wybierz kolor dla siebie! Białe buty zdobione są detalami w charakterystycznym dla damskiej kolekcji Reebok na wiosnę/lato 2011 odcieniu błękitu malibu blue, a także różu indian magenta stanowiącym sekret kobiecej kolekcji Reebok w tym sezonie. Ten kolor pobudza oraz inspiruje kobiety do dbania o siebie. Daj się ponieść magii magenty! Poczuj jej działanie przyciągając męskie spojrzenia i poczuj się atrakcyjna jak nigdy dotąd!

  Zapraszamy do sklepów INTERSPORT, gdzie ekspertki Reebok pomogą w doborze odpowiedniego typu obuwia Reebok!

  Zacznij swój wiosenny trening z Reebok już teraz!

  Sklepy INTERSPORT, w których co weekend (5-27.03.2001) będzie można zasięgnąć porady ekspertek Reebok:

  BIELSKO Galeria SFERA, BYDGOSZCZ FOCUS MALL, GDAŃSK Galeria BAŁTYCKA, KATOWICE SILESIA CC, KRAKÓW  CH ZAKOPIANKA, KRAKÓW Galeria KRAKOWSKA, ŁÓDŹ MANUFAKTURA, POZNAŃ CHSiB STARY BROWAR, POZNAŃ KING CROSS MARCELIN, WARSZAWA  ARKADIA, WARSZAWA ZŁOTE TARASY, WROCŁAW CHR PASAŻ GRUNWALDZKI

  Ekspertki Reeboka będą pracowały w godzinach:

  Piątek, godz. 16.00 – 21.00

  Sobota, godz. 13.00 – 20.00

  Niedziela, godz. 11.00 – 18.00