Edyta Herbuś ambasadorką kolekcji Reebok EasyTone

  Reebok Edyta Herbuś 3

  Edyta Herbuś dba o swoje ciało nosząc ubrania i buty z innowacyjnej kolekcji Reebok EasyTone!

  Edyta Herbuś została ambasadorką kolekcji Reebok EasyTone, która pozwala kobietom na całym świecie formować i wzmacniać mięśnie pośladków i nóg podczas codziennych czynności takich jak spacer, zakupy czy droga do pracy.

  Obuwie Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta, które wraz z technologią transferu powietrza powodują naturalną niestabilność, dzięki czemu formują pośladki i kluczowe mięsnie nóg z każdym krokiem. Kiedy spacerujesz w butach EasyTone powietrze przechodzi płynnie spod podkładki pod piętą do podkładki w przedniej części stopy. W efekcie kluczowe mięśnie nóg i pośladków są zmuszone do intensywniejszej pracy.

  Edyta Herbuś, tancerka i aktorka, która na co dzień prowadzi aktywny tryb życia mówi: „Mój zawód wymaga ode mnie zgrabnej sylwetki. Przez wiele lat intensywnych treningów tanecznych nie miałam z tym problemu. Dziś nadmiar obowiązków zawodowych sprawia, że nie zawsze znajduję czas na regularne ćwiczenia. Dlatego postanowiłam wypróbować buty Reebok EasyTone, które pomagają kształtować mięśnie pośladków i nóg podczas codziennych aktywności. Teraz mimo wielu obowiązkowych zajęć mogę dbać o swoją sylwetkę. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak widocznych zmian. Jestem mile zaskoczona”.

  Harmonogram wypełniony po brzegi, przemieszczanie się z prób na plan serialu, czy z planu filmowego na sesję zdjęciową, gdzie najczęściej niezbędnym elementem są buty na wysokich obcasach – tak wygląda codzienność Edyty Herbuś, która podkreśla: „Zrzucenie szpilek to najbardziej upragniony moment po wielu godzinach pracy! Dzięki EasyTone zyskałam szansę, by moje nogi odpoczywały jednocześnie rzeźbiąc sylwetkę. Są stylowe, więc nie muszę się zastanawiać, czy pasują do mojego stroju, zakładam je i już!”

  Rewolucyjne buty Reebok EasyTone mają już liczne grono fanek na całym świecie! Należą do nich m.in. znane modelki – Miranda Kerr, Bar Rafaeli, Kendra Wilkinson, Whitney Port oraz wokalistki – Nicole Scherzinger, Kim Kardashian i Sarah Harding.

  W sezonie wiosna/lato 2011 w Polsce swój debiut ma kolekcja ubrań Reebok EasyTone. Projektanci Reebok, zachęceni sukcesem butów EasyTone, stworzyli innowacyjną na świecie linię odzieży pomagającej w formowaniu i kształtowaniu sylwetki. Wszystkie ubrania z kolekcji EasyTone zaprojektowano tak, by aktywowały kluczowe partie mięśni podczas codziennych zajęć. Wysokiej jakości stroje Reebok EasyTone mają wbudowane taśmy ResisTone™ powodujące powstawanie oporu przy każdym ruchu. Taśmy ResisTone™ zostały stworzone z elastycznego materiału. Przygotowując najnowszą kolekcję projektanci podparli się badaniami anatomicznymi i rozmieścili taśmy w strategicznych dla ubrań punktach, czyli tam, gdzie najbardziej przylegają do ciała.

  „Byłam zaskoczona, że sportowe ubrania mogą nie tylko stylowo wyglądać, ale też formować ciało! Słyszałam o różnych technologiach wykorzystanych przy projektowaniu strojów, ale jeszcze nigdy nie było ubrań, które aktywują mięśnie i pomagają kształtować sylwetkę! Okazuje się, że to możliwe!” – mówi Edyta Herbuś.

  W kolekcji Reebok EasyTone znalazły się m.in. formujące nogi i pośladki stylowe buty EasyTone Reenew. Model dostępny jest w wersji białej. Zdobią go detale w kolorze malibu blue lub indian magenta stanowiącym sekret damskiej kolekcji Reebok EasyTone. Ten ciepły odcień różu noszą  także: top Sless Taped i t-shirt Taped SS. Uzupełnieniem stroju są czarne spodnie EasyTone Capri i EasyTone Short.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj