Dr. Beckmann rusza na pomoc mężczyznom

  Dr

  Dr. Beckmann, specjalistyczna marka produktów do odplamiania, sprawia, że ubrania dłużej zachowują swoją najwyższą jakość. Odpowiednio stosowane pomagają chronić tkaniny przed przebarwieniami, skutecznie usuwają brud oraz trudne do usunięcia plamy. Produkty te docenione prestiżowym wyróżnieniem Laura Konsumenta Odkrycie Roku 2010, powinni odkryć również mężczyźni, by już bez obaw pomagać kobietom w pracach domowych.

  Jakże często mężczyźni deklarują, że chcieliby uczestniczyć w pracach domowych i w ten sposób pomagać kobietom. To, co ich powstrzymuje, to przede wszystkim niewiedza jak odpowiednio dobrać środki piorące, posegregować ubrania i jaki program wybrać. Rozterki te są znane producentowi niszowych odplamiaczy marki Dr. Beckmann. W ofercie firmy są produkty, które odpowiednio stosowane pomagają zachować najwyższą jakość ubrań na dłużej. Szczególnie rekomendowane są: chusteczki wyłapujące kolor i brud; uniwersalne odplamiacze oraz preparaty Stain Devils do usuwania ponad 100 rodzajów uporczywych plam. Wszystkie otrzymały wyróżnienie Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2010.

  Chusteczki wyłapujące kolor i wspomagające usuwanie brudu

  To zestaw 20 sztuk chusteczek przeznaczonych do prania wszystkich rodzajów tkanin zarówno białych jak i kolorowych. Rozłożoną chusteczkę należy włożyć do bębna a do pojemnika dodać detergent. W ten sposób można prać jednocześnie tkaniny jaśniejsze i ciemniejsze, a kolory pozostają bez zmian. Po zakończeniu prania chusteczkę wyrzucić. Regularne stosowanie chusteczek skutecznie zapobiega przebarwieniom. Pozwala również oszczędzać czas, zużycie wody i energii, gdyż w jednym cyklu prania można prać różnorodne tkaniny.

  Uniwersalny odplamiacz

  To zestaw 5 saszetek, które skutecznie usuwają uporczywe plamy z kawy, herbaty, wina, owoców, mleka, krwi, tłuszczu i skrobi. Zawierają aktywny tlen i enzymy, które działają nawet w temperaturze 30 stopni. Saszetkę wkłada się do środka bębna. Ponadto należy dodać detergent do pojemnika. Tkaniny będą wyglądały jak nowe.

  Odplamiacze Stain Devils do usuwania ponad 100 rodzajów plam

  Zestaw 9 niszowych odplamiaczy pozwala na usunięcie trudnych plam. Dla każdego rodzaju plam opracowano odpowiedni środek, który można stosować nawet do tkanin, których nie wolno prać w pralce. Na początek należy nanieść niewielką ilość środka na tkaninę w niewidocznym miejscu (np. na szwie). W ten sposób sprawdza się odporność na odbarwianie. Gdy tkanina zachowuje swój kolor, należy zaplamioną część pokryć środkiem, pod spód podłożyć miękką białą bawełnianą ściereczkę. Odczekać kilka chwil. Następnie inną szmatką delikatnie usunąć zanieczyszczenie. W przypadku uporczywych plam czynność należy powtórzyć.

  Stain Devils to 9 preparatów do usuwania plam z:

  – krwi, mleka, jajek

  – tłuszczów spożywczych i olejów

  – kawy, herbaty i coli,

  – kleju i gumy do żucia

  – atramentu

  – owoców, warzyw i czerwonego wina

  – rdzy i dezodorantów

  – smoły i parafiny

  – trawy, ziemi i makijażu

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj