Motywy kwiatowe od Farouk Systems

  CHI Rose Farouk Systems 2a

  Nowa limitowana seria żelazek ceramicznych CHI Rose

  Żelazka ceramiczne z kolekcji CHI Rose to nowa propozycja amerykańskiej firmy Farouk Systems. Najmodniejszy tym sezonie motyw kwiatowy sprawia, że ta prostownica łączy w sobie cechy prezentu idealnego – jest funkcjonalna, stylowa i bardzo kobieca. Zastosowana w nim nowoczesna technologia zapewnia włosom ochronę na najwyższym poziomie i poprawia ich kondycję.

  Wielkimi krokami zbliża się koniec zimy. Już niedługo będziemy mogli cieszyć się coraz liczniejszymi promieniami słońca, a świat wokół nas zakwitnie tysiącami barw. Warto już dziś przygotować się do nadchodzącej wiosny. Farouk Systems przygotował ‘’różane’’ żelazka w dwóch wersjach kolorystycznych – ognistej czerwieni i subtelnym ecru.

  Stworzone z myślą o wyjątkowych kobietach, profesjonalne żelazka ceramiczne CHI, jako pierwsze na świecie, wykorzystują technologię jonizowania i głębokiej podczerwieni. Żelazka wytwarzają niskie pole elektromagnetyczne, dzięki czemu nie są szkodliwe dla zdrowia konsumentek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii włosy nie puszą się ani nie elektryzują, są za to nawilżone i pełne blasku, perfekcyjnie wyprostowane od środka, ich łuski pozostają nienaruszone.

  Prostownice CHI Rose od Farouk Systems są idealne do użytku domowego, ale równie dobrze sprawią się w podróży – są bardzo lekkie, wyposażone w długi kabel i błyskawicznie się nagrzewają.