Każda kobieta ma wiele twarzy – Karnawałowe Metamorfozy zakończone!

  Milek Design Karnawałowa metamorfoza 3

  To już ostatnie dni karnawałowego szaleństwa. Ostatki, które w tym roku wypadają 8 marca, czyli w Dzień Kobiet, to świetna okazja, żeby zrobić sobie prezent i trochę zaszaleć. Końca dobiegł również konkurs, który wyłonił szczęśliwą zwyciężczynię Karnawałowej Metamorfozy.

  O perfekcyjne fryzury, niebanalne stylizacje oraz niezwykłe zdjęcia zadbali najlepsi eksperci. Dzięki nim powstała niezwykła sesja, która pokazała, że kobieta zmienną jest…

  Każda kobieta lubi od czasu do czasu zmienić fryzurę, czy zaszaleć z makijażem. Karnawał to idealny moment na tego typu szaleństwo. Zaskakujące fryzury, zdecydowane mocne kolory, nietypowe stylizacje, zdjęcia pełne wyrazu – to wspólny efekt działań duetu fryzjerskiego Kasi Poniatowskiej-Miłek i Darka Miłka z salonu Milek Design, stylistki Samanty Fałkowskiej, czyli pracowni wizerunku Aspetto.pl oraz znanej z niezwykłych ujęć Moniki Olszewskiej z Forma Studio Fotograficzne.

  Efekt stylizacji pokazuje, że każda kobieta ma wiele twarzy. Rozważna, czy romantyczna? Pociągają, czy powściągliwa? W karnawale każda kobieta może puścić wodze fantazji i poczuć wiatr we włosach. W powietrzu już czuć zapach wiosny, dlatego warto obudzić się z zimowego snu i zadbać o swoje dobre samopoczucie. Zmiana fryzury, nowa sukienka i dobry makijaż sprawią, że i Ty poczujesz wiosnę!

  Finałowa sesja Magdy – Laureatki konkursu Karnawałowa Metamorfoza.


  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj