Zachwycaj zdrowym i pięknym wyglądem na wiosnę

    Plusssz Up Guarana

    Wielkimi krokami nadchodzi wiosna. Wiele z nas uważniej i najczęściej krytycznie zaczyna przyglądać się swojej sylwetce. Zaczynamy bardziej o siebie dbać, zwracać uwagę na zdrowy styl życia i dietę. Często rozpoczynamy także kuracje odchudzające. Tutaj pojawia się kwestia dostarczenia organizmowi odpowiednich składników odżywczych, a zwłaszcza witamin i minerałów. Dlatego by z piękną figurą i zdrowym organizmem zainaugurować sezon wiosenny, warto sięgnąć po suplementy diety, np. doskonale zbilansowany napój Plusssz Up, który zapewni nam odporność i witalność.

    Już teraz czekamy na cieplejsze dni, by zrzucić ciepłe ubrania i sięgnąć po ulubione sukienki, kolorowe bluzki i supermodne tej wiosny szorty. Jednak zanim to nastąpi, warto zadbać o swoją kondycję, zdrowie i zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Jeśli ciągle brakuje Ci czasu, aby w końcu zapisać się na siłownię czy basen, pomyśl, jak możesz wykorzystać proste codzienne czynności, by powitać wiosnę w dobrej formie.

    Podczas codziennego miejskiego wieloboju, możemy w łatwy sposób dodatkowo zadbać o kondycję. Wystarczy kilka prostych trików: wracając do domu po dniu spędzonym za biurkiem, wybieraj schody zamiast windy – to znakomite ćwiczenie na uda i pośladki. Zamiast czekać na autobus, zrób sobie spacer do kolejnego przystanku – nawet w zimne dni warto dotlenić cały organizm i zapewnić sobie trochę ruchu na świeżym powietrzu. Jeśli wybierasz się na zakupy np. do marketu, weź koszyk zamiast wózka. Dźwigając ciężkie zakupy, ćwiczysz mięśnie ramion. Jeśli jeździsz do pracy samochodem, zrób postanowienie i chociaż raz w tygodniu wybierz transport miejski, wymagający większej aktywności ruchowej. Planujesz kolejny wieczór w domu przed telewizorem z paczką chipsów? Tym razem wyjdź z domu i zabierz swoich znajomych na taneczny maraton. Taniec, bowiem, to znakomite ćwiczenie ruchowe dla całego organizmu, a podczas godziny tańca w przyjemny sposób spalamy ok. 500 – 600 kcal.

    Wszystkie te aktywności wymagają od nas dużo wysiłku. Z tego względu, aby dodać sobie energii, sięgnijmy po niezawodny Plusssz Up – sprzymierzeńca w codziennym miejskim maratonie. Napój pomaga zachować witalność przez całą dobę, dlatego zawsze warto mieć go przy sobie. Dzięki niemu będziesz tryskać zdrowiem i energią, a ciało zachowa dobrą formę. Plusssz Up w 85% zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na niezbędne witaminy i minerały, a przy tym zawiera znacznie mniej kalorii niż słodkie soki oraz wody smakowe. Jest zdrowy, szybko nawadnia organizm oraz uzupełnia składniki mineralne. Można więc pić go codziennie, aby utrzymać organizm w dobrej kondycji fizycznej. Do wyboru mamy trzy warianty smakowe: cytrynowy z magnezem, grapefruitowy z minerałami oraz o smaku granatu z guaraną. Wybierz swój ulubiony, ruszaj w miejski maraton i powitaj wiosnę w doskonałej formie!