Kwintesencja kobiecości – modne muszki od Brandy Pham już w Cocktail’me

  Cocktailme Brandy Phan Naszyjnik 2

  Kobiecy hit prosto z Manhattanu – kolekcja Brandy Pham trafiła do Cocktail’me. Jej znak rozpoznawczy – kolorowa muszka, cel – zaskoczyć niebanalną formą i połączeniem z pozoru niepasujących do siebie materiałów – ciężkich łańcuchów i delikatnych tkanin.

  Projekty Brandy Pham odzwierciedlają prawdziwą kobiecą naturę. Z jednej strony charakteryzuje nas siła, a z drugiej kruchość i delikatność. Takie zestawienia widać w naszyjnikach, pierścionkach i bransoletach nowojorskiej designerki.

  „Zdecydowałyśmy się na współpracę z Brandy Pham, ponieważ ujęło nas jej niebanalne podejście do biżuterii i prawdziwy koktajl stylów. Piękne srebrne bransolety i naszyjniki ozdobione kobiecymi muszkami to znak rozpoznawczy nowej designerki Cocktail’me. Z pewnością każda wielbicielka modowego miksu będzie nimi zachwycona – powiedziała Joanna Górna, współzałożycielka Cocktail’me.

  Biżu rodem z Manhattanu

  Brandy Pham, z pochodzenia Wietnamka, od kilku lat mieszka i tworzy na Manhattanie. Ta młoda, zdolna designerka, swoje doświadczenia zbierała podczas pracy u Estebana Cortazara. W jej kolekcjach widać wyraźnie zamiłowanie do łączenia niepasujących do siebie ­– na pierwszy rzut oka – materiałów. W rezultacie, z tej mieszanki wyłania się super modny gadżet. Tylko u niej metalowe łańcuchy doskonale komponują się z kolorowymi wstążkami i dżetami. Dołączone do biżuterii urocze „muszki”, zdaniem projektantki, stanowią kwintesencję kobiecości.

  Projekty Brandy Pham dostępne są w sklepie internetowym i showroomie Cocktail’me. Ich ceny wahają się w granicach 320 – 480 zł w przypadku naszyjników, 270 zł w przypadku bransolet i 170 zł w przypadku pierścionków.

  W Cocktail’me oprócz „Muszek” Brandy Pham można także znaleźć m.in. kolekcje: Fallon/Fenton, CREART2, Patrizia Daliana, BEX ROX, La Mer Collections, Brokenfab, Isharya, a także nOir,  Kenneth Jay Lane i TKO. Właścicielki sklepu wiedzą, że naszyjniki, bransolety, pierścionki czy kolczyki mają za zadanie podkreślać indywidualizm kobiet, dlatego w showroomie Cocktail’me dostępne są wyjątkowe i indywidualne produkty. Stworzyli je najwięksi, światowi designerzy, uwielbiani przez gwiazdy i doceniani przez projektantów, wykorzystujących ich biżuterię w pokazach mody.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj