Eva Mendes reformuje swoje ciało z REEBOK

  Eva Mendes for Reebok 1

  Międzynarodowa gwiazda dołącza do Reebok jako ambasadorka EasyTone

  Aktorka Eva Mendes pochwaliła się swoim nabytkiem prezentując najnowsze buty oraz strój z kolekcji Reebok EasyTone.

  „Czuję się lepiej, gdy jestem w dobrej kondycji i dlatego lubię Reebok EasyTone – dostaję coś ekstra podczas zwykłych, codziennych zajęć” – powiedziała Eva Mendes dodając: „W trakcie długich dni na planie i podróży nie zawsze można skorzystać z pełnego treningu, dlatego muszę odpowiednio wykorzystać precyzyjnie wyliczony czas. Właśnie dlatego uwielbiam chodzić na spacery i wyprowadzać psa mając na nogach buty EasyTone. Jest jeszcze lepiej, od kiedy strój EasyTone pomaga mi upiększać kobiece kształty! Buty Reebok EasyTone wyglądają wspaniale – mają elegancki, smukły wygląd jak prawdziwe sportowe buty. Jako aktorka muszę być w formie, a EasyTone to mój sekret!”

  Uli Becker, Prezes Reebok International powiedział: „Eva idealnie pasuje do kolekcji Reebok Easy Tone – jest zabawna, inspirująca, ćwiczy z zaangażowaniem i jest ikoną stylu dla kobiet na całym świecie. Kolekcja EasyTone pomaga kobietom osiągać jędrniejsze ciało z każdym ruchem i w tym przypadku jest jasne, że Eva jest aktywna, ponieważ wygląda świetnie”.

  Aktorka, która występuje w najnowszym filmie „Last Night”, obok Keiry Knightley i Sama Worthingtona, dołączyła do marki Reebok oraz do siedmiu inspirujących kobiet z całego świata – użytkowniczek EasyTone zwanych Reeformatorkami, aby wesprzeć kolekcję EasyTone wiosna/lato 2011 i wprowadzić globalnie na rynek nowość – odzież EasyTone.

  Oparta na niesamowitym sukcesie butów EasyTone, ta innowacyjna linia odzieży pomaga w formowaniu i kształtowaniu sylwetki. Stylowe topy i spodnie, zaprojektowano tak, aby aktywować kluczowe partie mięśni w ramach zdrowego, aktywnego stylu życia.

  Ubrania z kolekcji EasyTone wykorzystują opatentowane przez Reebok taśmy ResisTone™, które powodują powstawanie oporu przy każdym ruchu. Taśmy ResisTone stworzono z wytrzymałego, choć elastycznego materiału. Projektanci przygotowując najnowszą kolekcję podparli się badaniami anatomicznymi i rozmieścili taśmy w strategicznych dla ubrań punktach – tam, gdzie najbardziej przylegają do ciała.

  Dolne partie odzieży, czyli spodnie, szorty i krótkie spodenki, przy każdym kroku aktywują ścięgna oraz mięśnie pośladków i czworogłowe ud. Górne partie odzieży – topy z linii EasyTone, koszulki z rękawami trzy-czwarte oraz koszulki bez rękawów formują górne części ciała, wymuszając przy tym jego prawidłową postawę.

  Oprócz ubrań z kolekcji EasyTone, Eva Mendes została sfotografowana w najpopularniejszym w tym sezonie modelu obuwia Reebok EasyTone – modelu Reenew. Sportowy styl, charakterystyczny dla wszystkich modeli butów Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta, które wraz z technologią transferu powietrza powodują naturalną niestabilność, dzięki czemu formują pośladki i kluczowe mięsnie nóg z każdym krokiem.

  Co więcej, Eva Mendes jako jedna z pierwszych wypróbowała nowe modele obuwia i strojów EasyTone z kolekcji jesień/zima 2011. Na początku tygodnia współpracowała z fotografką Ellen Von Unwerth przy sesji zdjęciowej, podczas której pozowała w niektórych nowych modelach odzieży z kolekcji EasyTone na następny sezon.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj